Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van jogom elköltözni 20...

Van jogom elköltözni 20 évesen, ha lesz elég megspórolt pénzem?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban kezdtem el dolgozni. Minden hónapban teszek félre pénzt, hogy legyen albérletre pénzem.

Nem bírok a tesóm miatt itthon lakni.

Gyerek korom óta az van, hogy 2 napig jóban 2 hétig rosszban és feszkót mindig ő kezdte meg azzal, hogy egyik nap még játszottunk, másnap hozzám sem akart szólni és sosem értettem mi a baj. 10 év korkülönbség van köztünk.

Kb. 3 éve nem tudom őt szereti. Előtte legalább, ha éppen jóban voltunk éreztem, hogy szeretem, most már mintha egy idegen lenne. De leginkább a sok bántás miatt.

Nem ehetek semmit mert ha igen akkor csúnyán néz és fújtat. Beszólogat meg ilyenek.

Anya egy időben szólt is neki, de már nem látja értelmét.

Tény, hogy sokat eszek. De van olyan nap mikor alig eszem valamit. Mikor még tanultam nem volt pénzem nasira mert a vizsgáim mellett nem volt időm dolgozni.

Tesóm meg ha vállalta a vásárlást saját magának meg a fiának hozta haza a sok édességet meg anyának amit szeret én meg csak lessem őket sóvárogva.

Vagy a múltkor 4 db banánból megettem egyet direkt hangosan sóhajtozott és mondta, hogy ,,végülis magamnak vettem”

Vagy nekiálltam itthon felsöpörni a konyhában és direkt leült az asztalhoz nagyképű vigyorral, hogy ezzel engem most tud idegesíteni.

Olyan késztetést érzek mindennap, hogy agyon verjem így ennyi év után.

Emiatt szeretnék elköltözni. De van jogom azt mondani anyának, hogy én már pedig elmegyek, ha esetleg neki nem tetszene?


Bocsánat, hogy hosszú lett és köszönöm a segítséget!



#anya #albérlet #Rossz testvér
2023. aug. 6. 22:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

Más kajáját megenni bunkó dolog.

18 éves kortól oda mész ahová akarsz.

2023. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs elég spórolt pénzed, akkor is jogod van elköltözni! Beveheted magad egy elhagyott objektumba, munkát vállalhatsz, kéregethetsz, stb.
2023. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Hozzá tartozik a történethez, hogy anya is elvan, nem foglalkozik velem. El van foglalva a tesóm gondjaival. ( egészség, munka ) Egész nap panaszkodnak egymásnak, hogy ez a nap is ilyen meg olyan szar volt.

Rám csak akkor figyel, ha fél évente egyszer pánikrohamom van mikor már besokallok. De ilyen alapon meg egyedül is jól vagyok. Vannak barátaim meg párom, ők többet törődnek velem

2023. aug. 6. 22:20
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Ahhoz is jogod van, hogy szó nélkül menj el. Én semmiképp se jelenteném be előre.
2023. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Én már otthon sem lennék az tuti, ilyen körülmények között. Jó nagy kheci görény lehet és valószínűleg ki is akar túrni onnan. Nem is kell semmit sem bejelenteni, csomagolsz és mész. Egy patkány lyukkal is jobban jársz.
2023. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#1.


Nem más kajáját ettem.

Semmit nem ehetnék nyugodtan. Anyától csomószor megkérdezem a tesóm jelenlétében, hogy ezt és ezt megehetem-e. Ő mindig mondja, hogy miért ne ehetném?

És érdekes akkor nem mer fújtatni

2023. aug. 6. 22:25
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Ha "van párod", akkor miért nem költözöl hozzá?
2023. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%

20 évesen kicsit gyerekes vagy az írásod alapján.

Dolgozol majd lelépsz ha lesz elég pénzed rá.

20 éves vagy nem egy kisbaba odamész ahova akarsz persze míg otthon élsz el kell tűrnöd az otthoni légkört.

Egyébként csak te nem jössz ki a tesóddal?

2023. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%

Nemrég egy 16 éves írt ki egy hasonló kérdést!

XD

2023. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
A banán a tesód kajája volt, te magad írtad. "Vagy a múltkor 4 db banánból megettem egyet direkt hangosan sóhajtozott és mondta, hogy ,,végülis magamnak vettem”".
2023. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!