Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van jogom elköltözni 20...

Van jogom elköltözni 20 évesen, ha lesz elég megspórolt pénzem?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban kezdtem el dolgozni. Minden hónapban teszek félre pénzt, hogy legyen albérletre pénzem.

Nem bírok a tesóm miatt itthon lakni.

Gyerek korom óta az van, hogy 2 napig jóban 2 hétig rosszban és feszkót mindig ő kezdte meg azzal, hogy egyik nap még játszottunk, másnap hozzám sem akart szólni és sosem értettem mi a baj. 10 év korkülönbség van köztünk.

Kb. 3 éve nem tudom őt szereti. Előtte legalább, ha éppen jóban voltunk éreztem, hogy szeretem, most már mintha egy idegen lenne. De leginkább a sok bántás miatt.

Nem ehetek semmit mert ha igen akkor csúnyán néz és fújtat. Beszólogat meg ilyenek.

Anya egy időben szólt is neki, de már nem látja értelmét.

Tény, hogy sokat eszek. De van olyan nap mikor alig eszem valamit. Mikor még tanultam nem volt pénzem nasira mert a vizsgáim mellett nem volt időm dolgozni.

Tesóm meg ha vállalta a vásárlást saját magának meg a fiának hozta haza a sok édességet meg anyának amit szeret én meg csak lessem őket sóvárogva.

Vagy a múltkor 4 db banánból megettem egyet direkt hangosan sóhajtozott és mondta, hogy ,,végülis magamnak vettem”

Vagy nekiálltam itthon felsöpörni a konyhában és direkt leült az asztalhoz nagyképű vigyorral, hogy ezzel engem most tud idegesíteni.

Olyan késztetést érzek mindennap, hogy agyon verjem így ennyi év után.

Emiatt szeretnék elköltözni. De van jogom azt mondani anyának, hogy én már pedig elmegyek, ha esetleg neki nem tetszene?


Bocsánat, hogy hosszú lett és köszönöm a segítséget!



#anya #albérlet #Rossz testvér
2023. aug. 6. 22:14
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

#10


Ha anya ette volna még kínálta is volna neki. Gyümölcs közös szokott lenni. Sőt van, hogy megveszi aztán megvárja míg oda rohad. Rajta kívül senki nem szólna érte

2023. aug. 6. 22:35
 12/27 anonim ***** válasza:
73%
18 évesen már van jogod elköltözni. (Ahogy anyukádnak kirakni téged.)
2023. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
42%

Rendezzetek versenyt abból, hogy melyikőtök képes nyomtatott betűkkel százszor egymás után leírni ezt a mondatot:


"A testvéri szeretet melengeti keblemet."


A győztes elfogadja a másik bocsánatkérését a múltbéli idegesítő viselkedéséért, és utána megpusziljátok egymást!

:)

2023. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
86%

Ne zabáld fel más kajáját ennyi a lényeg főleg ha téged nem is kínálnak. 20 évesen anya így anya úgy, tesóm így, tesóm úgy. Nem kéne felnőni? Ha annyira rossz a helyzet költözz el albiba vagy párodhoz esetleg.

Bár amiket írsz azok azért nem olyan eget rengető problémák.

Bírd ki míg nem lesz pénzed arra, hogy elmenj.

2023. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
67%
Hogy merült fel, hogy nem?
2023. aug. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
89%
18 at betöltve akkor kötözöl amikor akarsz.
2023. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
84%
Dolgozol, gondolom a bolt neked is nyitva van, elmész és veszel édességet magadnak nem eszed meg a másét.
2023. aug. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
45%

Basszus, nem irigyellek. Zárd el amit magadnak veszel.

Ha idegesít, ne törődj vele.

És költözz, amint tudsz. De tisztában vagy azzal, mennyivel lesz kevesebb a fizetésed, ha egyedül fogsz élni?

2023. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
54%

Mondjuk tök alap, hogy nem eszed meg azt, ami a másé, már ne is haragudj. Az én tesóm is ilyen tuskó volt, vettem magamnak valamit, másnapra már biztosan a felét megette kérdés nélkül.


Vagy nekiálltam itthon felsöpörni a konyhában és direkt leült az asztalhoz nagyképű vigyorral, hogy ezzel engem most tud idegesíteni. - amúgy te mindig azt hiszed, körülötted forog a világ? :D Nevetséges vagy, de komolyan.

2023. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
71%
Bizonyos keretek között akar 14 évesen is. (Kollégiumba pl)
2023. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!