Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van jogom elköltözni 20...

Van jogom elköltözni 20 évesen, ha lesz elég megspórolt pénzem?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban kezdtem el dolgozni. Minden hónapban teszek félre pénzt, hogy legyen albérletre pénzem.

Nem bírok a tesóm miatt itthon lakni.

Gyerek korom óta az van, hogy 2 napig jóban 2 hétig rosszban és feszkót mindig ő kezdte meg azzal, hogy egyik nap még játszottunk, másnap hozzám sem akart szólni és sosem értettem mi a baj. 10 év korkülönbség van köztünk.

Kb. 3 éve nem tudom őt szereti. Előtte legalább, ha éppen jóban voltunk éreztem, hogy szeretem, most már mintha egy idegen lenne. De leginkább a sok bántás miatt.

Nem ehetek semmit mert ha igen akkor csúnyán néz és fújtat. Beszólogat meg ilyenek.

Anya egy időben szólt is neki, de már nem látja értelmét.

Tény, hogy sokat eszek. De van olyan nap mikor alig eszem valamit. Mikor még tanultam nem volt pénzem nasira mert a vizsgáim mellett nem volt időm dolgozni.

Tesóm meg ha vállalta a vásárlást saját magának meg a fiának hozta haza a sok édességet meg anyának amit szeret én meg csak lessem őket sóvárogva.

Vagy a múltkor 4 db banánból megettem egyet direkt hangosan sóhajtozott és mondta, hogy ,,végülis magamnak vettem”

Vagy nekiálltam itthon felsöpörni a konyhában és direkt leült az asztalhoz nagyképű vigyorral, hogy ezzel engem most tud idegesíteni.

Olyan késztetést érzek mindennap, hogy agyon verjem így ennyi év után.

Emiatt szeretnék elköltözni. De van jogom azt mondani anyának, hogy én már pedig elmegyek, ha esetleg neki nem tetszene?


Bocsánat, hogy hosszú lett és köszönöm a segítséget!



#anya #albérlet #Rossz testvér
2023. aug. 6. 22:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
52%

Van jogod elköltözni, ezért nem kell kérdést kiírni a gyakorira. Ha sajnáltatni akarod magad, hát rossz helyen keresgélsz, mivel csak a te verziódat ismerjük a történetről.

Ha nem tetszik ott, költözz el, ha teheted, és kész.

2023. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
16%
18as, oké, de akkor ő meg ne egyen semmiből amit a másik vesz igaz? Zárják lakatra előle a hűtőt.
2023. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
58%
Minek vagy még mindig ott? Költözz el.
2023. aug. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
53%
Olyan könnyen dobálózik mindenki azzal, hogy az ember költözzön el. De nem lehet megélni ezekből a fizetésekből normálisan. A fizetés több mint fele elmegy csak az elbérletre plusz rezsire, a maradékból meg épp éhen lehet halni. A való élet nem a melrose place :D
2023. aug. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
72%
24# Azt kérdezte, van e JOGA elköltözni, akkor nyilván meg is tudja oldani. Nem mi dobálózunk az elköltözéssel, a kérdésére válaszolunk.
2023. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
74%

24

Igen nehéz albérletet fizetni meg megélni stb de a kérdező akar elköltözni mert nem jó neki otthon, amíg meg otthon él nem ő hozza a szabályokat ha pedig nem tetszik neki igenis költözzön el és álljon a saját lábára.

Nem halálos nagy problémák ezek amúgy amiket írt, de felnőtt ember miért ne menne el otthonról?

2023. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
71%
24es ha olyan rossz otthon inkább éhezem a saját nyugodt helyemen. Ha nem megyek, akkor csak hiszti van.
2023. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!