Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A nővéremék már egy éve próbálkozznak a babával, és nem akar össze jönni nekik. Nekem most volt az esküvőm a nász éjszakán már védekezés nélkül voltunk együtt és a nászúton is ugyan így szerettük volna, viszont a nővéremnek nagyon rosszul esne, ha össze jönne nekünk egy baba. Meg ígértem neki, hogy védekezünk tovább, de a feleségem szeretné a nászútunkat teljes mértékben védekezés nélkül ki élvezni. Egyikőjüket se akarom meg bántani, és fájdalmat okozni nekik. Mit tegyek?

2023. szept. 11. 21:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Azta… nem tudom eldönteni hogy te vagy nagyobb b@rom vagy a nővéred…

Hihetlenül önzőség azért haragudni a másikra, mert ő áldottabb tőlünk…

Egyreszt…

Másrészt pedig, nem a nővéreddel vagy együtt hanem a feleségeddel, ha jól gondolom 😁

Egyedül a feleséged, és a te döntésed a gyerekvállalás… nem pedig a nővéredé.

Ne légy naív, nem bántassz meg senkit azzal ha babát szeretnél, és sikerül is…

Kivéve azokat, akik nem örülnének/örülnek a ti boldogságotoknak.

2023. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem, hogy felnőtt emberek hogyan írhatnak ki ilyet. A nővéred beteg. Te is. Nincs pszichés egészségetek. Így egyikőtök.se vállaljon még gyereket. Sértődés? Normális családokban örülnek egymásnak, ha pedig nem sikerül valami, van annyi belső tartalék, hogy fel tudják dolgozni.
2023. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nővéred egy ilyen önző ember, akkor szard le

Nehogy már abba is beleszóljon, hogy a felesègeddel hogy vagy együtt...

2023. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Már volt egy pár hasonló sztori csak más megfogalmazásában.

Nem tudom hogy miért lehet tényleg ez a valóság vagy csak egy idi@ta trol.

Tehát ha mégis valós sztori akk,könyörgöm milyen az hogy a nővéremnek megigérem hogy nem lesz gyerekünk.Ha ez tényleg így történt akk a nővéred egy elm€r@kant.

Semmi köze hozzá hogy mikor lesz,az màr az ő baja hogy nekik nem jön össze.

Áldozam fel én magam hogy neki legyen egy kicsivel jobb,mivan ?????Ez màr beteges.

Jobban is járnak hogy nem jön össze nekik,ha ő ilyen akkor a gyerekét is erre nevelné...

2023. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Akkor miért nem a nővéredet vetted feleségül?

Bocs, de elég elfuserált família lehettek.

A nővéred nőjön fel.

Te meg döntsd el még most, hogy életed hátralévő részében házas férfi szeretnél lenni, vagy a nővéred elvált kis sheggnyalója.

2023. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Remélem ez csak valami gyenge trollkodási kísérlet és nem komoly.... Most ha nekik évekig nem jön össze akkor addig nektek se lenne gyereketek? Te jó ég.
2023. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem akarunk ki mondottan gyereket, úgy terveztük először, hogy a nászúton védekezés nélkül leszünk utána folytatjuk a védekezést. Ha isten szeretne nekünk gyereket össze jön az egy hét alatt, ha nem akkor nem. Nem kért meg a nővérem semmire, csak azt mondta rosszul esne neki, ha nekünk össze jönne. Én ígértem meg a feleségemmel együtt, hogy akkor védekezünk. Ennek ellenére a feleségem, most mégis duzzog
2023. szept. 11. 21:33
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Jó, ez tuti troll.
2023. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Akkor megmondod, hogy bogyó mellett jött össze, ennyi az egész, az előfordul.
2023. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem troll vagyok. Nagyon szeretem a feleségem és a nővérem is. Valamelyiknek kettőjük közül fájdalmat fogok okozni
2023. szept. 11. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!