Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A nővéremék már egy éve próbálkozznak a babával, és nem akar össze jönni nekik. Nekem most volt az esküvőm a nász éjszakán már védekezés nélkül voltunk együtt és a nászúton is ugyan így szerettük volna, viszont a nővéremnek nagyon rosszul esne, ha össze jönne nekünk egy baba. Meg ígértem neki, hogy védekezünk tovább, de a feleségem szeretné a nászútunkat teljes mértékben védekezés nélkül ki élvezni. Egyikőjüket se akarom meg bántani, és fájdalmat okozni nekik. Mit tegyek?

2023. szept. 11. 21:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
Ezek a kamukérdések eszméletlenül silányak!
2023. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha te is és a feleséged is megígértetek ezt neki, megérdemlitek egymast. Betegek vagytok… mindannyian…
2023. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

"Valamelyiknek kettőjük közül fájdalmat fogok okozni"

És valamelyiknek gyereket fogsz csinálni. Én a nővéredre tippelnék, mert feleséged a nászút végére már nem lesz, ha csöpp esze is van.😅

2023. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
96%

Jobb ha nem jön össze egyikötöknek se,mert egy beteg emberré fogtok nevelni egy ártatlan gyereket.

Az egész család pszihiátria eset,és nincs szükség ilyen emberek szaporodására.

A feleséged se különb ha nem hagyott el ezek után.

2023. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarom elhinni, hogy ez komoly történet. Ugye csak szórakozol kérdező?
2023. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ha összejön a baba adjátok a nővérednek vagy menjen a feleséged abortuszra!
2023. szept. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

És mikor írom, hogy komoly probléma van az oldal üzemeltetőjével, mert nonszensz, hogy ilyen kérdéseket kienged, mert ez már bőven a pszichoterápia kategória, még én vagyok a hülye. 🤷🏼‍♀️

Mondom én, fordítva van a világ. Abszolút a feje tetején. A hülyék maradnak, sztoriznak, az intelligenseknek meg kuss.

2023. szept. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a feleséged.
2023. szept. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
:D
2023. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!