Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hany gyermek az ideális...

Hany gyermek az ideális család 3,4 vagy 5? Milyen lehet sok tesoval felnőni?

Figyelt kérdés

#család #Hany fo
2023. szept. 14. 10:32
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
79%
Maximum 1, fenntarthatóság szempontjából a legfontosabb talán, de egyébként is csak jó annak a gyereknek, hogy nincs kivételezés, kedvenc gyerek, veszekedések, több idő és pénz jut, jobb lehetőségekkel indul az életben.
2023. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
13%
Ezzel a helyesírással és ilyen gondolkozással egy se. Miért kéne 4-5 gyerek?
2023. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
58%
Mivel én szeretem a testvéremet, és nekem nagyon jó , hogy ő van, főleg most, hogy a szüleink már nem élnek, ezért én mindenképpen szerettem volna, hogy legyen a gyerekemnek testvére. Én úgy tapasztaltam, hogy egy jó testvér olyasmit adhat, amit senki más. És könnyebb volt a gyerekeimet empátiára nevelni, elfogadtatni velük, hogy osztozkodni kell, hogy a másikat is figyelembe kell venni, hogy nem minden róluk szól. Szépen megtanulták, és szeretik is egymást. Szerintem ezek a készségek hasznosak lesznek majd a házasságukban is, ha megfelelő társat találnak. Örülnék, ha olyat találnának, akinek szintén van testvére.
2023. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
82%

"Páros szám, soha nem foghatnak össze ketten és nem zárhatják ki a harmadikat."


???


Össze foghatnak hárman, és kizárhatják a negyediket.

2023. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
77%
34 ugyanerre gondoltam xD
2023. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
75%

Az iskolai/óvodai környezetben azt látom ahol 3+ gyerek van nem jut rájuk minőségi idő, ez sajnos a gyerekek viselkedésén meg is látszik. Neveletlenek, visszabeszélnek nem csak a szülőknek, nagyon szabadra vannak engedve.

Még talán elfogadható lenne ha anyuka otthon lenne velük és tudna velük foglalkozni, nevelni őket de ugye a 4 gyerek mellett nem teheti meg hogy nem dolgozik...és nem egy ilyen család van sajnos

2023. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
26%
34-35- mi hárman voltunk tesók és ketten mindig összeálltunk,és a harmadikat kirekesztettük. ezért gondoltam, hogy 3 gyerek tuti nem lesz. És így lett 4. Be is vált a dolog. Ha klikkesedtek, akkor mindig ketten álltak össze.
2023. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
75%
Kérdés, tesók miért klikkesednek. Elméleti persze.
2023. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 Metionin ***** válasza:
75%
Nekem 0. Egyébként szerintem 2 az, amennyivel még egyformán tudnak foglalkozni a szülők, 3 az csak ha nagy a korkülönbség.
2023. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
62%

Nulla.


Nem akartam, nem akarok egyet sem, meg minek? 20-30 év múlva lehet már édesvíz sem lesz, és majd azon (is) megy a háborúskodás.

2023. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!