Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hany gyermek az ideális...

Hany gyermek az ideális család 3,4 vagy 5? Milyen lehet sok tesoval felnőni?

Figyelt kérdés

#család #Hany fo
2023. szept. 14. 10:32
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
77%

ezért én mindenképpen szerettem volna, hogy legyen a gyerekemnek testvére - miért is?


Amúgy a testvérek elenyésző százaléka van jóban egymással, az esetek 98%-ban gyűlölik egymást. :D


Nekem is van tesóm, szerinted mennyire érdekel, mi van vele? Csak azért, mert a szüleim csináltak még egy gyereket maguknak, ők akartak babázni, nem kell szeretnem őt.

Nem én kértem, meg semmi közös nincs bennünk, szóval gyakorlatilag két idegen vagyunk egymás számára.

2023. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
86%

Mi négyen voltunk tesók, én nagyon szeretem őket, jól kijöttünk mindig is és felnőtt fejjel is tartjuk a kapcsolatot egymással, és a szüleinkkel, bár természetesen vannak konfliktusok.


Szerintem igaz, hogy a legjobban az ember a saját családjára számíthat az életben, nylván kell hozzá szerencse is, hogy jó legyen a családi légkör.

2023. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
32%

Amúgy a testvérek elenyésző százaléka van jóban egymással, az esetek 98%-ban gyűlölik egymást.


Ezt, azon kívül, hogy te így vagy vele, milyen statisztikára lapozod?

2023. szept. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
25%

# 41 "ezért én mindenképpen szerettem volna, hogy legyen a gyerekemnek testvére - miért is?"


Ha figyelmesen olvastál volna, megírtam, hogy miért. Azért, mert nekem van testvérem, és nagyon szeretem. Ezért én nagy kincsnek tartom, ha valakinek van testvére. Ezért akartam, hogy a gyerekemnek is legyen. És jól döntöttem, mert a gyerekeim nagyon szeretik egymást, nagyon jól megértik egymást, összetartanak, segítik egymást, és most közös családi vállalkozást is terveznek.

Nagy pazarlásnak tartom, ha valakinek van testvére, és nincs vele jóban. Kevés ember áll közel az emberhez az életében. A testvér pótolhatatlan.

2023. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
82%
43 szerintem ez nem statisztika, a saját környezetembnen is ezt látom: az egyikkel kivételeznek, a másik le van szrva, ez akár több testvér esetében is igaz. Nyilván nevelés kérdése is, de a gyermek személyiségformálódását a külső tényezők is befolyásolják, még akkor is, ha a család az alapminta.
2023. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
77%
Nőnek az az ideális ha nincs gyereke, nem megy rá az èlete, teste, egèszsège erre. Fèrfinak is az az ideális ha nincs, de nekik talán egy még lehet jó.
2023. szept. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
73%

# 46. "Nőnek az az ideális ha nincs gyereke"

Józan ésszel nézve teljesen igazad van. De akkor honnan lett belénk kódolódva, hogy mégis gyereket akarunk? Mármint a legtöbben?

2023. szept. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
26%
A gyereknevelésre nem megy rá az élet, ha van segítség, úgyhogy ez hogy a nőknek ideális ha nincs gyerekük kijelentés eleve baromság. A test sem megy rá, a szülésből lehet regenerálódni.
2023. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
85%
Olyan értelemben rámegy az élet, hogy már nem (csak) a saját életed éled. És a segítségre se lehet mindent ráalapozni, mert nem másnak szüljük a gyereket.
2023. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
59%
Jó ez igaz, de az se normális, hogy megszületik a gyerek, és onnantól csak ő van. A nő arra is rámegy. Nem, igenis kell az énidő, külön a gyerektől.
2023. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!