Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hany gyermek az ideális...

Hany gyermek az ideális család 3,4 vagy 5? Milyen lehet sok tesoval felnőni?

Figyelt kérdés

#család #Hany fo
2023. szept. 14. 10:32
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
79%
# 50 Ezt nem is vonta senki se kétségbe.
2023. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az ideális. A szülőnek és a gyerekeknek is :)
2023. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
89%
0
2023. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
100%
31-es: egyke vagyok és "megnyugtathatlak" volt kedvenc gyerek, egy másik rokon gyerek... A többiben egyet értek.
2023. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem négy van. Van két nagyobb és két kisebb. A legkisebb és a legnagyobb között 10 év különbség van, ami sok. A két kicsi között nincs két év, az meg kevés. sosem bíztam a nagyokra a kicsiket, mert nem az a dolguk, hogy pótszüleik legyenek a testvéreiknek. Minden hónapban legalább egyszer tartunk olyan napot, amikor csak vele vagyok. Vannak csajos filmezős esték a nagyobbik lányommal, biciklizős délutánok a nagyfiammal, körömfestős miniprogramok a kisebbik lányommal és oviból lógós napok a kisfiammal. Ők is igénylik ezeket és én is jobban tudok figyelni rájuk. Nem kell minden programhoz egy vagyont költeni. Az apjuk lelépett, az anyukám elég beteg, úgyhogy az egyetlen segítségem a testvérem. Ezért is örülök, hogy van testvérem és ezért örülök, hogy mi is több gyereket vállaltunk. Mindazok ellenére, hogy rohadt nehéz így, egy percig nem bánom, hogy ennyien vannak.
2023. szept. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
100%

#55 Minden tiszteletem a tiéd!

N

2023. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!