Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm féléves kapcsolatban...

Tesóm féléves kapcsolatban gyereket akar? Hogy térítsem észre?

Figyelt kérdés

Összejött egy nála jóval idősebb pasival, nem tetszett ez szüleinknek se, dehát úgy voltak vele, hogy 24 éves, tiltani nem tilthatják és inkább tudnak róla, elfogadják, minthogy húgom titkolózzon.


Hétvégén volt a nagy bejelentés, hogy jegyesek és összeházasodnak... Anyukánk első gondolata az volt, hogy ugye nem lett terhes?! Mondta, hogy nem, dehogy, dehát mind a ketten úgy érzik, hogy megtalálták az igazit, együtt képzelik el a jövőt, miért várjanak, úgyis együtt élnek szinte a kapcsolatuk elejétől (3 hét után költözött hozzá).

Beszélgettem tesómmal erről, hogy hová ez a sietség, mire elmondta, hogy a pasi már nagyon szeretne gyereket, fél, hogy kifut az időből és már napi téma volt ez náluk, ő meg mondta, hogy rendben, de csak miután összeházasodtak.

Mert hogy ő is akar gyereket, fiatalon szeretne anyuka lenni és "amúgy sem találja a helyét sehol".


Utóbbiban van igazság, belekezd dolgokba, egyetemi képzésekbe, de egyikből sem lesz soha semmi, mert hamar beleun mindenben. Nincs benne kitartás, ő azonnal a ranglétra tetején akar lenni... Ő nem megy el gyakornoknak sehová, mert nem fog másoknak ugrálni. Nem megy diákmunkára, mert annyi pénzért a szemét se nyitja ki.


Nyilván ez családilag is el lett szúrva, mert mindig ő volt otthon a kicsi, én is ott segítettem neki, ahol tudtam, túlzottan vigyáztunk rá.


Szerintem fel sem fogja, mivel jár egy gyerek, hogy a gyerekvállalás nem olyan, mint egy rosszul választott egyetemi szak, hogy ha nem tetszik, majd váltok, kitalálok mást... Meg azzal jön, mekkora közöttük a szerelem, dehát könyörgöm, fél éves kapcsolatban hol nem az?

Én azt érzem, hogy neki ez egy menekülőút, mert így meglesz a kifogása, miért nem tanul, miért nem dolgozik...


2023. szept. 20. 14:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
74%

8, a legjobb házasság a baráti körben az, ahol 22 év a korkülönbség. A lányuk is ilyen házasságban él, köszöni, jól van.


Úgy csináltok, mintha senkinek nem ment volna tönkre kapcsolata, házassága vele egykorúval, x év együttjárás után... Nem vagyunk egyformák. Van, aki tudja kezelni a korkülönbséget, van, aki 20 évesen érettebb mint egy negyvenes

2023. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, itt azok rinyálnak, akik már elb@szták a saját életüket, hát csessze el más is a sajátját.

(A baj az, hogy tényleg max. beszélhetsz a tesóddal, de nem fog rá hatni).

2023. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
83%
Oldják meg , ne te sem anya nevelje az utódot ha kilép a fickó a kapcsolatból vagy a csaj bulizni megy mert kimaradt neki a szabad élet . Magánügy de nem szerencsés 50 évesen a gyerek apja és télapó is lenni .
2023. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy úgy látom más kérdéseknél is, hogy mindig az adott kérdezők a rosszak.

Tehát, ha a húgom írt volna ki kérdést, mindenkit őt ekézné, savazná ezerrel, menne a kvázás és társaik.

2023. szept. 20. 14:24
 15/79 anonim ***** válasza:
62%

Mikor kène gyerek ha nem most?24 az már pont jó ha tényleg akarja.

Semmire és senkire sincs garancia.

Legalább talált egy férfit aki szintén gyereket akar.

2023. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
15%

Irigylem a csókàt,most olvasom közel 50 éves.😁

15ös voltam.

40/F

2023. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 A kérdező kommentje:

Mondjuk, ha már van diplomája, munkatapasztalata, bármiféle megtakarítása...?

Mert egyelőre egyik sincs neki, mert "nem találja az útját".

2023. szept. 20. 14:29
 18/79 anonim ***** válasza:
49%

"Ő a testvérem.

Szerintem senki nem örülne, ha a húga huszonévesen egy közel 50 éves pasihoz akarna hozzámenni, annak gyereket szülni, mert a pasinál éppen tombol a kapuzárási pánik."



Attól, hogy férhezmegy, és gyerekt szül egy 50 évesnek méga testvéred marad, mellesleg mit tudsz te az 50 éves pasikról, avgy a kapuzárási pánikról?


Ja olvastál valahol valamit... Oké...


Hagyd békén a felnőtt testvéredet, van saját élete, és férjhez fog menni, és gyerekük lesz!

2023. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 A kérdező kommentje:

"férjhez fog menni, és gyerekük lesz!"

Reméljük, az a gyerek még idén ősszel meg is születik, mert a húgomnak gyorsan változik az érdeklődési köre, legyen szó bármiről is.


De láttam, te a többi kérdés alatt is ámokfutást rendeztél, kérlek, ide ne írj többet!

2023. szept. 20. 14:33
 20/79 anonim ***** válasza:
54%

"17/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk, ha már van diplomája, munkatapasztalata, bármiféle megtakarítása...?


Mert egyelőre egyik sincs neki, mert "nem találja az útját"."



Ehhez neked mi a lfx közöd van úgy mégis?


Az én párom 25 éves én 40, és jövőre teszem fel az 50 milliós házamat Bp-n veszem feleségül és viszem le zalába vagy győr mosonba eből a büdös fővárosból.


Lenullázom miatta az életemet, mert a gyerekemt hordja ki!


Na és?

Előtte is lenulláztam már párszor magam, meg apám is kisemmizett, mégis talpon vagyok!


Leszek is!


Semmit nem tudsz az életről! Baromira nem lineáris, vagy lépcsőszerű, és jobb ha nem kuksolsz sokáig egy helyben, az csak állóvíz.

2023. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!