Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm féléves kapcsolatban...

Tesóm féléves kapcsolatban gyereket akar? Hogy térítsem észre?

Figyelt kérdés

Összejött egy nála jóval idősebb pasival, nem tetszett ez szüleinknek se, dehát úgy voltak vele, hogy 24 éves, tiltani nem tilthatják és inkább tudnak róla, elfogadják, minthogy húgom titkolózzon.


Hétvégén volt a nagy bejelentés, hogy jegyesek és összeházasodnak... Anyukánk első gondolata az volt, hogy ugye nem lett terhes?! Mondta, hogy nem, dehogy, dehát mind a ketten úgy érzik, hogy megtalálták az igazit, együtt képzelik el a jövőt, miért várjanak, úgyis együtt élnek szinte a kapcsolatuk elejétől (3 hét után költözött hozzá).

Beszélgettem tesómmal erről, hogy hová ez a sietség, mire elmondta, hogy a pasi már nagyon szeretne gyereket, fél, hogy kifut az időből és már napi téma volt ez náluk, ő meg mondta, hogy rendben, de csak miután összeházasodtak.

Mert hogy ő is akar gyereket, fiatalon szeretne anyuka lenni és "amúgy sem találja a helyét sehol".


Utóbbiban van igazság, belekezd dolgokba, egyetemi képzésekbe, de egyikből sem lesz soha semmi, mert hamar beleun mindenben. Nincs benne kitartás, ő azonnal a ranglétra tetején akar lenni... Ő nem megy el gyakornoknak sehová, mert nem fog másoknak ugrálni. Nem megy diákmunkára, mert annyi pénzért a szemét se nyitja ki.


Nyilván ez családilag is el lett szúrva, mert mindig ő volt otthon a kicsi, én is ott segítettem neki, ahol tudtam, túlzottan vigyáztunk rá.


Szerintem fel sem fogja, mivel jár egy gyerek, hogy a gyerekvállalás nem olyan, mint egy rosszul választott egyetemi szak, hogy ha nem tetszik, majd váltok, kitalálok mást... Meg azzal jön, mekkora közöttük a szerelem, dehát könyörgöm, fél éves kapcsolatban hol nem az?

Én azt érzem, hogy neki ez egy menekülőút, mert így meglesz a kifogása, miért nem tanul, miért nem dolgozik...


2023. szept. 20. 14:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
93%

"Valaki árulja már el, miért nem baj az, hogy egy fiatal nő, aki se nem dolgozik, se iskolába nem jár, nincsenek életcéljai, felelőtlenül szül gyereket egy apjakorú hapsinak...?"


???


Ki mondta, hogy nem baj? Ki mondta, hogy ez normális dolog?


Senki.


Itt csak azt mondtuk, hogy akár tetszik, akár nem, a kérdezőnek ebbe nincs beleszólása.

2023. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
100%
#70 Persze, hogy nincs rendben, nagyon nincs. Csak éppen nem lehet mit kezdeni. Egy lusta, felelőtlen kis liba, de mivel nagykorú, azt csinál, amit akar. A magához való esze azért megvan, nála jóval idősebb, stabil exisztenciával rendelkező férfit választott. Egy korban hozzávaló pasi nem lenne vevő az elképzeléseire. Ő be akarja biztosítani magát, hogy se tanulni, se dolgozni ne kelljen. Csak azt nem kalkulálta bele, mennyi munka van egy gyerekkel. Jó nagyot fog koppanni, az biztos.
2023. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
93%

#72

Meg azt sem kalkulálta bele, hogy bizony nem tart örökké ez a helyzet sem, hogy lesz pénzes pasas örökké. De majd az évek során megtapasztalja. Kérdés, hogy ennyi aggyal, ami van neki, mit fog fel belőle. Sokat nem. Nagyon ostoba.

2023. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
100%
#73 Sajnos félő, hogy a szülők nyakán fog kikötni gyerekestől, hiszen még most is pénzelik. Az ilyen soha nem fog megváltozni, mindig élősködni fog.
2023. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
89%
Ha a húgod olyan, mint mondod, akkor lehet h a probléma megoldódik magától, mert megunja a sugar babe életet még azelőtt, hogy elindulna a baba projekt. Illetve az sem biztos, hogy rögtön összejön a baba, és lesz bőven ideje megunni.
2023. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
79%

Én azt mondom, érdemes előbb úgy is megismerni a másikat, hogy nincs lángoló szerelem, hátha olyan vagy, aki nem ismeri magában ezeket. Szerintem ők most szeretik egymást, és jó, és lehetne nagyon jó is, de nem úgy növekedjeneke a bajok, változzanak a helyzetek, hogy a kommunikáció hideg talaján is, ahol nincs izgalom adta extra, hanem igaz szerelem, ott hogyan működnek, és beszélik meg a dolgaikat. Utána baba.


Szerintem kéne segíts, és mindenkinek, de ahhoz úgy kéne, ami nem menne nektek, szóval... Csak mond neki, hogy mellette állsz, és ha baj lenne belőle, reméled nem, akkor mellette vagy.

2023. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező! Hogy áll az ifjú pár jelenleg? Változott valami?
2023. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
48%

A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!



Törölt/tiltott....

2023. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
32%
Ohhh, való igaz! Pedig szinte mindig ellenőröm élő e a profil.
2023. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!