Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire hasonlítotok egymásra...

Mennyire hasonlítotok egymásra a testvéreddel/testvéreiddel?

Figyelt kérdés
Külsőleg és belsőleg is.

2012. febr. 18. 15:07
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre kicsit.Belsőre:semennyire.
2012. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, minden értelmes válaszra megy a zöld kezecske.:) Várom még mások válaszát is:)
2012. febr. 18. 15:46
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
22 éves lány vagyok, bátyám 25. Igyekszünk jó testvérek lenni, de belsőleg és külsőleg is még rokonoknak se vagyunk mondhatóak :) én nyugodtabb művészlélek vagyok, míg ő lázadó pörgős, reális típus. Azért nagyon szeretjük egymást:)
2012. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem magas,vékony,bár nem az a klasszikus szépség,de hibátlan gyönyörű bőre van. Én alacsony vagyok,tömzsi és problémás bőrű.

Ő társasági lény,én pedig visszahúzódó,otthonülős,könyvmoly.

Bár semmi közös nincs bennünk,de ennek ellenére nagyon jól kijövünk szerencsére.

2012. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
94%
én annyira nem hasonlitok a tesómra, hogy a közös tanár nem akarta elhinni hogy édes testvérek vagyunk :D én apumra hasonlitok ő meg anyumra :D
2012. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Ég és föld ugy belsőleg mint külsőleg.Én valami távoli rokonra aki már nem él a tesóm meg anyura bölcs megfontolt takarékos mindig a földön jár én meg hebbrencs vagyok pénzszóró meggondolatlan felelőtlen egoista hát kb ennyi,de legalább tudom.
2012. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
90%

hárman vagyunk lányok.

Se külsőre,se belsőre nem hasonlítunk egymásra.A húgomra és rám néznek akkor kérdezik,hogy "ugye ti testvérek vagytok?"

A nővérem tiszta apu mi anyura hasonlítunk.

Míg én 162 cm magas vagyok addig a nővérem 154 cm magas.Én fekete hajú,és kék szemű vagyok,A húgom szintén fekete hajú,barna szem.A nővérem világosbarna hajú és barna szemű.

A nővérem a legokosabb,legjobban ő tudja a pénzt megfogni,hihetetlenül megfontolt,higgadt ember.Én vagány,csavargós,az életet élvező sportos vagyok..A húgom meg az a fajta aki mindig mindenhol,mindenkit szeret,és naiva,meg az a fajta aki vonzza az olyanokat akik kihasználják..

2012. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
89%

ma 16:23

Még valamit.Ennek ellenére,hogy sem külsőleg,sem belsőleg nem hasonlítunk egymásra nagyon is ragaszkodunk egymáshoz.Nagyon erős a testvéri kötelék,és ha valakikre akkor rájuk mindig számíthatok,ahogy ők is számíthatnak a testvérekre.Nagyon erős kapocs van..

2012. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

2 húgom van, állítólag külsőre hasonlítunk, bár leírás alapján nem: én barna szemű és hajú vagyok, az idősebb húgom szőke és zöld szemű, a legkisebb vörös és kék szemű, a bőrünk színe is eltér 1-2 árnyalattal, és a testalkatunk sem hasonlít (bár egy 11 éves kislánynál alakról még nem nagyon lehet beszélni).

Volt, aki azt hittem, hogy az idősebb húgommal ikrek vagyunk, de szerintem annyira azért nem hasonlítunk, de állítólag a hangunk ugyanaz. A kisebb tesómnál jobban látom a köztünk lévő hasonlóságot, ami főként a gesztusokban észrevehető.

Belsőleg is eléggé hasonlítunk, legalábbis nagyon egy hullámhosszon vagyunk mindhárman.

2012. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Külsőleg főleg kiskorunkban hasonlítottunk,de azért felnőttként is.Belsőleg rengeteg mindenben hasonlítunk,sokszor befejezzük egymás mondatát,egy pillantásból tudjuk,hogy mire gondol a másik,és kiegészítjük egymást.Szeretek vele beszélgetni,más embernek nem is nyílik meg annyira mint nekem,de ez fordítva is igaz.25/N és 19/F
2012. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!