Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire hasonlítotok egymásra...

Mennyire hasonlítotok egymásra a testvéreddel/testvéreiddel?

Figyelt kérdés
Külsőleg és belsőleg is.

2012. febr. 18. 15:07
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Egy bátyám(18) és egy hugom(14) van. Belsőleg, hát mind 3 sértődékenyek és makacsok vagyunk. Azt mondják hogy nagyon hasonlítunk egymásra a hugommal. Viszont ő az egyetlen, anyán kívül akinek kék szeme van. A bátyám meg inkább apára hasonlít.

18L

2012. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sem!
2012. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, sem külsőleg sem belsőleg.Talán ezért nem, jövünk ki újabban.:(
2012. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Belsőleg nem hasonlítunk,külsőleg megoszlanak a vélemények,szerintem nem.:D én 15L,ő 13/F
2012. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag nagyon. Anya mondta, hogy le se tagadhatnánk egymást, mivel a profilunk nagyon hasonló. Továbbá kiderült, hogy, amiket nagyon utálok benne (makacsság, lobbanékonyság, akaratosság), azok ugyanúgy megvannak bennem is, csak én nem veszem észre. :D

Amúgy teljesen más stílusúak vagyunk: ő a nyüzsgős, jövős-menős, én az aprólékos, babrás tudok lenni.

2012. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2012. febr. 22. 16:35
 27/42 anonim válasza:
26%

Lány vagyok. Fiatalabb vagyok a bátyámnál, még mindig nem álltam meg a növésben, de magasabb vagyok nála. Kék szemem van, neki pedig fekete (nagyon sötét barna). Elég nehezen megy neki a tanulás, barna bőre van (nem cigány :D) és kicsit husi. Nekem hófehér bőröm van, kitűnő tanuló, és elég sportos alkat vagyok.

Az arcfelépítésünk félelmetesen különbözik.

Belső tulajdonságaink közül nincs szinte egy közös sem.

Szóval miben hasonlítunk?... ő... barna hajunk van :D

2013. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

külsőre a nővéremre nagyon hasonlítok, belsőre meg kiköpött bátyám vagyok csak lányban. minden apró tulajdonságunk megegyezik. pl az is, hogy olvasás közben mindketten tekergetjük a hajunkat :D de ugyanolyan makacsok és önfejűek is vagyunk.


én 19/L nővérem 36 bátyám 37

2013. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 vagyok (lány), az öcsém pedig 16. Külsőre az arcvonásainkban picit hasonlítunk, főleg az orrunk. Belsőleg nem nagyon. Én jó tanuló vagyok és szorgalmas, más dolgokban viszont lusta mint a dög. Ő nem túl jó tanuló, de sokat takarít itthon és hatalmas szíve van. :))
2013. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 zabmester ***** válasza:
100%

Nem nagyon. Öcsém inkább apánkra hasonlít, én meg anyánkra. Mármint külsőre. Belsőre pont fordítva, én nagyon apámra, öcsém meg inkább anyámra :)

Na, hogy pontosítsak: tesóm barna szemű, barna hajú, kreol. Én meg kék szemű, világosabb barna hajú, nagyon világos bőrű. De még arcvonásokra sem hasonlítunk szinte semennyire, egész más az orrunk, a fejformánk, meg úgy minden.

Belsőre: én pl. imádok olvasni, öcsém egyáltalán nem. Ő jól játszik hangszereken, jó a hallása, én még furulyázni sem tudtam megtanulni minimálisan sem és olyan hamisan éneklek, hogy a szomszédok fizetnek, hogy ne csináljam. Én nagyon lobbanékony természet vagyok, könnyen felkapom a vizet, öcsém sokkal nyugodtabb, nehezebb kihozni a sodrából.

Viszont ami közös: mindketten egyformán idióta módon tudunk viselkedni, ugyanolyan alpári humorunk van és mindketten éjjel nappal képesek vagyunk szünet nélkül beszélni :D

2013. okt. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!