Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire hasonlítotok egymásra...

Mennyire hasonlítotok egymásra a testvéreddel/testvéreiddel?

Figyelt kérdés
Külsőleg és belsőleg is.

2012. febr. 18. 15:07
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Hárman vagyunk testvérek, van két bátyám.

Az arcszerkezetünk, és a hülye vigyorunk mindnyájunknak felismerhető. :D Valamint, én, mint legkisebb testvér van amiben az egyik bátyóra, van amiben a másik bátyóra hasonlítok. :D Nagyon bírom! :D

2013. okt. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
75%
Nyaktól lefelé, a csontozata és a testalkata hasonló és a vércsoportja azonos az enyémmel. Ennyi. Minden másban szöges ellentétei vagyunk egymásnak. Volt úgy, hogy a psimnak nézték - ami rám nézve elég sértő -, nem a tesvéremnek.
2013. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg semennyire sem, a vércsoportunk ugyanaz. Bátyám sokkal erősebb, kitartóbb , optimistább, okosabb mint én. Hajlamos a hirtelen döntésekre, és nagyon gyorsan dühös lesz, de gyorsan el is száll belőle a harag. Vicces, barátkozós és laza. Én vele szemben pesszimista vagyok, sokszor feladom túl korán a dolgokat, én nem dühöngök, nincsenek barátaim, keveset beszélek, ált-ban szomorú vagyok és szigorú. Tehát nem hasonlítunk egymásra

21/L és tesóm 23/F

2013. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám tiszta nagyapám :) alacsonyabb vastagabb szőke hajú és kék szemű.

Én tiszta apukám vagyok :) lány létemre 180 centi, vékony és barna haj,barna szem.... öcsém már a 2 métert veri,vékony,barna haj barna szem.

Belsőleg mind teljesen mások vagyunk :D

Van egy lányom aki tiszta anyósom csak minibe,szóval férjem családja...fekete haj barna szem,de a természete tiszta olyan mint nekem.

Van egy fiam aki az én családomra hasonlít és inkább nagyapám meg kicsit bátyám szóval olyan husis szőke hajú,de ő barna szemű,de természetre tiszta apja.

2013. okt. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
A szemszínünk és az orrunk ugyan olyan, de amúgy minden másban különbözünk. Sosem jutunk közös nevezőre teljesen az ellentétem. De imádom :) Nem cserélném el.
2013. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz mindenkinek :))
2013. okt. 4. 18:53
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem. Valahogy pont ellentétek vagyunk... :D
2013. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Hugommal: külsőleg nagyon.Sokan azt kérdezik,hogy ikrek vagyunk-e,pedig 4 év van köztünk.Belsőre nem igazán.

Öcsivel: külsőleg hasonlít mindkettőnkre,belsőleg inkább rám.

Viszont ha egymás mellé tesszük mindhármunk 1 éves szülinapján készült képet,csak én és öcsi vagyunk majdnem ugyan olyanok...hugi nem.Érdekes...=)

Bár mindenki azt mondja le se tagadhatnánk se egymást,se anyuék minket...:P

2013. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
83%
5en vagyunk testvérek én vagyok a legidősebb(20/F), 3 hugom van meg 1 öcsém, mindannyian hasonlítunk nagyon egymásra. Egy középiskolába jártunk mikor hugom bekerült első napján még odajött hozzám egy évfolyamtársam hogy: te, neked van hugod? előbb láttam valakit aki ugyanúgy néz ki mint te kb csak csajba. Ennyire hasonlítunk:)
2013. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
A 15 éves húgom picit hasonlít rám, bár szerintem nem annyira, de sokak szerint.. öcsém viszont, visszanézve a kiskori képeimet (most 11 éves), nagyon hasonlított rám. A szemünk színe egyforma, anyunktól örököltük, a hajunk is egyforma színű, bár az anya és apa "keveréke", vagy nem tudom. :D Belsőleg egyáltalán nem hasonlítunk. Húgom ráadásul kisebb növésű, én pedig elég magas vagyok, és voltam már az ő korában is. Ő szeret társaságban lenni, mindenki felé nyitott, én pedig kicsit zárkózottabb, kevésbé bulizós.. öcsém pedig szintén egészen más karakter. 18/L
2013. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!