Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A sógornőm hozzánk akar...

A sógornőm hozzánk akar költözni a hat gyerekkel, mert a párja egy állat. Így is alig férünk, de a párom ragaszkodik hozzá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 07:59
 11/92 anonim ***** válasza:
90%
Az mindegy,de az már nem a te problémád! Bolond vagy ha ebbe belemész!!!
2013. júl. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 A kérdező kommentje:
De mégis mit tehetnék?
2013. júl. 20. 08:38
 13/92 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már elég zavaros a story.
2013. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 anonim ***** válasza:
79%
Hogy mit? Ha nagyon muszály, fogadd be a sógornődet, a kiskorú gyerekeivel? Azok hányan vannak? És légy határozott, ebből ne engedj. És előre szabj határidőt, lehet pár hónap, vagy akár fél év, hogy rendezze az életét! Ha dolgozik, keressen albérletet, ha nem, menjen dolgozni. A 20 éves gyerekek, rendezzék a saját életüket, egy 27 évest már nem igazán lehet gyereknek nevezni, felnőtt ember, nem vagy felelős érte!!!
2013. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 A kérdező kommentje:
De nem ilyen egyszerű a dolog... Az ikrek 14 évesek. Vagyis öt gyerek van nem hat. A három fiú 27, 26 és 24 évesek. Én ebbe igazából nem szólhatok bele.
2013. júl. 20. 08:48
 16/92 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nem, te is ott laksz! Persze, ehhez határozottság kel! Vegyél erőt magadon, állj a sarkadra! A 24, 26, 27 éves "gyerekek" menjenek isten hírével, amerre akarnak. felnőtt emberek!!!

Szedd össze magad!!!

2013. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kiskorú gyerekekkel engedném a sógornőt, szigorúan határozott időre, maximum egy év. A nagy fiúk meg oldják meg maguk! 23 évesen az embernek már akkor is szakmája van, ha 5 éves egyetemi képzésben vett részt. Szóval a 24-27 éves már felnőtt ember, akinek maga kell gondoskodnia lakhatásról, állásról. Vagy ha erre képtelenek voltak eddig, akkor sose teszitek ki őket többé ha megengeded, hogy ott éljenek.
2013. júl. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az utolsó is írja!
2013. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/92 gömbicica ***** válasza:
100%

"parson"-nak válaszolnék, ill. a véleményem még a témával kapcsolataban.


MIndenki saját maga felelős az életéért. A testvéremnek biztosan nem mondanék semmire sem NEM-et!!!! De felnőtt gyerekestől, (27,26,24 évesek!!!) (az anyuka is minimum 43 kell legyen) csak azért becuccolni a testvérhez mert a férj olyan amilyen, az apóssal meg nincsenek jóban?

Gondold már végig. KETTEN laktok egy kétszobás lakásban. Ha nem kertes családi ház, az általában 60-70 nm körüli szokott lenni.

Odaköltözik Hozzád, még 7 ember! Mifenét csinálnál Velük? Ennyi ágyat lerakni sem kis dolog.

A másik pedig az, hogy ha 27 éves a nagyobbik gyerek a kicsi 14, már többen nagykoruak, akik igazán megállhatnának a lábukon és ne arra "játszanak", hogy majd lesz valahogy fedél a fejük felett, mert van egy szerető testvér aki ugy sem tud nemet mondani.


A következő az lenne, hogy a felnőtt fiuk odaviszik a barátnőjüket??? Mert hát valószinüsitem, hogy már van Nekik.

Nekem sajnos tényleg nincs testvérem, csak két fiam, de mikor beállitottak annak idején mindketten a barátnőjükkel csak ugy jöttek egy kis szatyorral,(bugyi,zokni, apróságok a kistáskában) és csak ugy itt is ragadtak, most már lassan 10. éve, és egy vasat sem kértünk Tőlük semmiért, a kislányok egyszer nem mostak fel, a szeméten inkább átléptek, én akkor sem szóltam semmit. megcsináltam. Ha ismerősömnek gondja van, és lehetőségem is adódik segitek. Legyen az egy rossz kályha, vagy bár mi. Ha valaki beteg madarat, macskát.... talál hozzám hozza. Sorolhatnám. Nem vagyok egy mumus!!!!


"Mehet az utcára, vagy a pokolba vissza? Úgy kell neki? Miért választott tudatosan állatot? Talán még elégedett is lennél magaddal?"

Nem. Sem elégedett, sem elégedetlen nem lennék.

Találjon megoldást magának.

Legrosszabb esetben is 2-3 kereső biztosan van közöttük. Létezik albérlet is a világon. Ha anyagi hátterem megengedné, feltétlenül besegitenék az albérlet költségeibe, de csak addig, mig találnak megoldást az élethelyzetük megoldására.


+ 6 fő költségeit egyik napról a másikra Te be tudnád vállalni?

Gondolj már csak egy sima vizdijra. stb.stb.


Szóval egészségesnek azt tartanám, hogy menjenek 6-an albérletbe és én mint testvér, ha anyagilag ugy állok besegitek az albérlet fizetésébe.


Szerintem szép gesztus, és mindenkinek meg maradna a privát szférája!!!

Üdv. Edit

2013. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 A kérdező kommentje:
Én ebbe nem szólhatok bele mert az a párom háza.
2013. júl. 20. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!