Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A sógornőm hozzánk akar...

A sógornőm hozzánk akar költözni a hat gyerekkel, mert a párja egy állat. Így is alig férünk, de a párom ragaszkodik hozzá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 07:59
 61/92 anonim ***** válasza:
100%
Akkor költözz el, párod meg hagyja, hogy élősködjenek rajta. Első hónap után majd rájön
2013. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 anonim ***** válasza:
100%
Azért a párod te hozzádvaló hozzáállása se semmi.Te tudod mit csinálsz.fontos vagy ám te is neki.Mióta vagytok együtt hogy neki ennyire mindegy? És tudsz hova menni kérdező?Most konkrétan mit tervezel?
2013. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/92 anonim ***** válasza:
100%
Az se semmi, hogy ilyen könnyen megadja magát a kérdező, annyira el akar költözni onnan, hogy talán nem is a sógornő pereputtya az ok. Ha én boldog vagyok egy kapcsolatban, akkor harcolok érte, és nem engedek az otthonomba (teljesen mindegy, hogy kié, ketten éltek ott) 6 olyan személyt, aki a saját lábán is meg tudna állni, ha akarna.
2013. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/92 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén szólva most már nem csodálom,hogy sógornőd párja egy állat.Nyilván ő tartotta el a népes csapatot és megelégelte,hogy a nagyok közül senki sem dolgozik.El kell zavarni mindenkit melózni,akkor össze tudnak dobni egy albérletre valót.Ha most párod befogadja őket,soha az életben nem tudja kidobni őket.Sürgősen üljetek le átbeszélni a témát!
2013. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 A kérdező kommentje:
Már nincs mit tenni. A párom azt mondta hétfőn költöznek és kész.
2013. júl. 20. 13:06
 66/92 anonim ***** válasza:
100%
ÉS te hova fogsz költözni?
2013. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 A kérdező kommentje:
Azt még nem tudom, anyámhoz nem akarok mert örültem, hogy eljöttem onnan, albérletbe megint nem mehetek mert nem tudnám fizetni. Majd lesz valahogy.
2013. júl. 20. 13:12
 68/92 anonim ***** válasza:
100%
Párodnak csak gratulálni tudok.Eltarthat majd egy lusta csapatot,ráadásul ezzel kb "elkerget" téged.Pár év múlva a fejét fogja a falba verni,ezt garantálom.
2013. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/92 anonim ***** válasza:
100%
Beleolvastam a kommentekbe is nagyjából, szóval már ez el van döntve és neked beleszólást sem enged a párod. Akkor szerintem is az a legjobb, ha te költözöl el, ha tudsz hova menni. Én legalábbis ezt tenném.
2013. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/92 anonim ***** válasza:
100%

Húzz el onnan, de minél hamarabb! Ha kevés lesz a lóvé, amit hazaviszel, kiállitanak a sarokra. Nem számit, Te nem vagy rokon. Akkor már nem tudsz menekülni.

Cigány felfogás: szidják a magyart, nem fizet adót időben, ezért ők is későn kapják a sagiiiijt.

Ennyi felnőtt, keresőképes ember szivja a vérünket. FÚJ.

Menj minél messzebb, minél hamarabb. Párod meg egy hülye állat, de megérdemli, hogy ezek putrit csináljanak a házából.

2013. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!