Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A sógornőm hozzánk akar...

A sógornőm hozzánk akar költözni a hat gyerekkel, mert a párja egy állat. Így is alig férünk, de a párom ragaszkodik hozzá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 07:59
 31/92 acelsziv ***** válasza:
100%

Szerintem akkor ne csak ideiglenesen költözz el...

Egy ilyen pár nem pár, aki hátrébb helyezi a házasságát mással szemben.

2013. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok. De érthető, hogy valakinek fontosabb a testvére mint a párja.
2013. júl. 20. 09:58
 33/92 anonim ***** válasza:
100%
Húzzanak dolgozni! Mindenki! És vegyenek ki albérletet!
2013. júl. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/92 anonim ***** válasza:
100%

A képemről égne le a bőr,ha odamennék 5 gyerekkel és egyikőnk sem dolgozik.Azért az én férjem anno 27 évesen már apa lett,nem hogy otthon ült.Az más ha vki munkanélküli és dolgozna,meg más mikor nem akar dolgozni.

Érdekes egy család.Ha meg hagyja a párod,hogy elmenj, akkor lehet jobb is.Régóta vagytok együtt egyébként?A szavad ennyire nem számít?

2013. júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el és hagyd ott a bandát, a párod meg tartsa el az élősködőket.
2013. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp azt mondanám a páromnak, hogy ha a testvére jön a két kiskorúval, akkor maradok, viszont ha jön az egész család, akkor elköltözöm, mert nem vagyok hajlandó ebben a pokolban élni, főleg nem másokra dolgozni, és majd üzenjen, ha megoldódott a probléma, és elköltöztek. Biztos nem maradnék.
2013. júl. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 anonim ***** válasza:
47%
komoly a kérdésed? mert úgy viselkedsz mint vmi hisztis tini...ha szeret a párod akkor fel sem merül benne h befogadjon 7 embert akik a te fizetéseden is élősködnek. Ha viszont ő olyan jól áll anyagilag akkor fizessen nekik albérletet ő..
2013. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/92 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez melyigenytelenseg a reszukrol. Hogy lehet hogy nem jar dolgozni mikor 5 gyereke van? Rossz a gazdasagi helyzet de aki elszant es akarja annak van munkaja, 5 gyerek mellett barmit EL KELL vallalni. Ilyet csak a C tipusu allampolgarok csinalnak. A masik, 24-27 evesen ha valakiben eddig nem volt akarat es igeny arra hogy valami onallo eletet epitsen, ez utan se lesz es orokre ott fugg csungeni ahova eppen sodorja az elet, de tenni semmit se fog. Erre egyszeruen nincs kifogas, velem mar 20 evesen megtortent hogy konkretan szelnek lettem eresztve nem volt egy josagos kis ismeros akihez lehet koltozni, de dolgoztam elotte is utana megtobbet, es koszonom azota mar sajat lakasom van. Volt ra igenyem hogy legyen valamim, es a sajat labamon allhassak, de nekik lathatoan nincs
2013. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 A kérdező kommentje:
Én nem tudok mit tenni.
2013. júl. 20. 10:37
 40/92 anonim ***** válasza:
100%
úristen micsoda életképtelen család.:(((( 3 felnőtt gyerek.. nem térek magamhoz. én mondjuk nem értem a párod testvérét hogy nem gondolkodik hogy mekkora terhet rak rá ezzel. Én a helyében csak akkor ugrálnék ha lenne miből.. mondjuk a 3 felnőtt férfi igazán segíthetne.. ha te el költözöl, a párod nem fogja bírni az eltartásukat. meg is érdemli.
2013. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!