Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A sógornőm hozzánk akar...

A sógornőm hozzánk akar költözni a hat gyerekkel, mert a párja egy állat. Így is alig férünk, de a párom ragaszkodik hozzá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 07:59
 81/92 anonim ***** válasza:
100%
Számold ki, hogy mekkora költség esik rád így. Egy forinttal se adj többet a párodnak, mint amennyi a rezsi, meg a kaja rád eső része. Felnőtt vagy, ne hagyd, hogy rajtad élősködjenek. Ha a párod nyaka körül szorul a hurok, és többet akar kérni, adj ultimátumot, vagy mennek sógornődék, vagy te is és viszed azt a kis anyagi támogatást is.
2013. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egy darabig védtelek, próbáltalak bátorítani, hogy szedd össze magad, ne tűrd ezt el! De úgy látom, kár a gőzért, meg sem próbálod. Kár a szóért....

Ennyi felnőtt keresőképes ember, és nem dolgoznak...és ezeket mind mi tartjuk el. és te meg csak azt mondod, hogy teljesen mindegy, miért nem dolgoznak..na hagyjuk, tényleg kár itt bármit is mondani!

2013. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem mindegy, miért nem dolgoznak!!!!!

Húzzanak melózni, mint minden más normális magyar ember.

Mert úgy vettem észre, nagyon roma a mentalitás.

Elég a segííííj, nem kell a munka. Ilyeneket nem tudom sajnálni.

2013. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz hogy nem tudsz egyedul alberletbe koltozni, mar irtam korabban egyszer a sztorimat ennel a kerdesnel. Ha En 20 evesen megcsinaltam egyedul hogy nem az utcara kerultem (mivel szulokre En se szamithattam) akkor Te is megtudnad. De elmondom a titkot, nem kell egyedul menj alberletbe, rengeteg helyen keresnek lakotarsat. Es pont. Azt egy fizubol egyedul is ki tudod fizetni. Masok is kerdeztek mar de nem valaszoltal. Ciganyok? :)
2013. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 anonim ***** válasza:
78%
Ha azok is az lesz a válasz, hogy "neeem, rászistá" :D
2013. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 anonim ***** válasza:
Na, beköltöztek már?
2013. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/92 anonim ***** válasza:
100%

Kedves válaszolók - ti nem vaygtok százasok, de komolyan! Képesek vagytok egy egész cigány putrinak magyarázni, hogy menjenek dolgozni, meg sajnáljátok a kérdezőt a semmiért - el volt döntve a dolog, amikor a kérdést kiírta!

Kérdező, nem igazán értem, mit akartál, akármennyire akartak neked segíteni, te csak fújtad a magad tudatlan dumáját - méghogy mindegy, h miért nem dolgoznak?! Már hogy lenne mindegy, könyörgöm?! Persze, egyszerűbb ezt írni, mint a rosszul hangzó valóságot: azaz nem dolgoznak, mert a mi kultúránkban nem szokás és amúgy is kapnak segélyt, ami ha valakiknek a nyakára költöznek untig elég lesz a láblógatáshoz otthon. Esetleg majd kiegészítik még valamivel :DDD.

Te meg a párod pedig -akik igyekeznek normálisan élni, ami dicséretes- majd örülhettek, ha az egész napos munka után megmozdulhattok otthon a saját lakásotokban. A párod mondjuk meg is érdemli, vagyis te is - a párocskád a kedves élősködő gusztustalan családjával eldöntötte, h te majd gürcölsz a sógornőd meg majd vezeti a háztartást a te birodalmadban. Vicces ötlet.

Én nem értem, miért nem akarsz hazaköltözni - azt írod, anyád elszedné a pénzedet... De most komolyan - azt hiszed ezek nem fogják????! Ennyi férfi egy háztartásban, hát te tudod......!

Otthon legalább lenne esélyed, h találj egy rendesebb, normálisabb embert, aki talán nem csinál belőled cselédet a saját, ingyenélő rokonságának.


Kíváncsi lennék rá, hogy éltek azóta?

2013. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 anonim ***** válasza:
csak most olvasom a sztoridat, ez nagyon durva. remélem nem hagytad magad ...
2014. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/92 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan már nem aktuális, de szerintem itt mindenkinek baj van a felfogásával! A kérdezőnek azért, mert a saját testvérét biztosan elbírná viselni..A hozzátszólóknak meg azért, mert mondjuk ha ti testvlreteknek lenne ilyn férje, ti hagynátok, hogy az útszélen legyen? Így is se kint se bent nincs...És ha netalán ti ilyen helyzetbe kerülnétek és lenne egy 19 éves lányotok akkor ő menjen oda ahová akar mert már nagykorú? Ti sem szeretnétek, hogy szétszedjék a családotok! Manapság az ember a saját családján sem segít ha tud? És kedves kérdező remélem tényleg elküldött a párod!
2016. nov. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 acelsziv ***** válasza:
100%

89. Azért ne keverjünk már egy olyan helyzetet ahol van egy dolgozó nő egy -két iskolás gyerekkel és bajba kerülnek vagy van egy nő egy kazal kölyökkel akiknek a fele már aktív korú és mégsem dolgozik senki. Mégis hogy gondolták? A kérdező és a férje tartson el még plusz hat embert? Anyagi csőd.

kérdező: Mi lett a dologból?

2016. nov. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!