Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A sógornőm hozzánk akar...

A sógornőm hozzánk akar költözni a hat gyerekkel, mert a párja egy állat. Így is alig férünk, de a párom ragaszkodik hozzá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 07:59
 51/92 anonim ***** válasza:
100%
Besegít?Még ez lenne a minimum.Majd x óra munka után te csinálsz mindent.Még hogy pofátlanság,de nem is egészséges ennyien lakni egy kupacba...én bele nem mennék az biztos...
2013. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/92 anonim ***** válasza:
100%
Ja azzal ki vagytok segítve, ha elmosogat, meg felporszívozik. A többi meg addig ott ül és néz?
2013. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/92 anonim ***** válasza:
100%

Besegít? Előszőr. Aztán eljuttok odáig, hogy már ő dönt mindenben, mit hova kell rakni, mit hogyan kell csinálni, a végén meg te leszel a megtűrt, hidd el, majd nemsokátra írod ki akérdést, mit tegyél, kitúrtak, de akkor már késő.


Ne haragudj, az az alap, hogy a kölykei után elpakol, rendet rak. Ezt nem kell kihagsúlyozni.


Fogsz te még sírni, ha belemész. D te tudod.

Azért kérdezd meg a pasit, hogy az ő pénzéből hogy tudja majd eltartani őket.

2013. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/92 anonim ***** válasza:
99%
Kérdező, veled pont annyira nem stimmel valami, mint a pároddal és a kedves családjával, ha szerinted normális, hogy 5 felnőtt ember nem dolgozik csak segélyeken él, na meg az, hogy szerinted nincs beleszólásod abba, hogy ki költözik abba a lakásba, ahol te is élsz. Biztos én vagyok a hárpia, de nekem az lenne normális, hogy minimum egyforma fontos vagyok a páromnak, mint a testvére és a pereputtya. Főleg, ha az én fizetésemből akar ellátni 5 munkaképes felnőttet.
2013. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 A kérdező kommentje:
De az nem az én házam! Én nem dönthetem el, hogy ki lakik ott és ki nem. A legjobb lesz ha egy időre elköltözöm.
2013. júl. 20. 11:43
 56/92 anonim ***** válasza:
98%
Az lehet hogy azt nem döntheted el ki lakik a házba,de azt igen,hogy a te fizetésedből kit tartassz el.20-on éves férfiak nem hiszem nem tudnak kőműves vagy festő mellé menni dolgozni.32000 fős városba lakunk nem sok a munkalehetőség de kőműves mellé mindig keresnek vkit.De hát az a gond hogy náluk ám büdös a munka,a te pénzed jó lesz.Mond meg a párodnak ha jönnek te mész és tartsa el a saját fizetéséből meglátjuk mire lesz elég.Pároddal nem tudsz most beszélni? Nincs otthon?
2013. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 A kérdező kommentje:

De itthon van. Azt mondja én tudom mit csinálok.

Amúgy mi vidéken élünk és nincs sok munkalehetőség.

2013. júl. 20. 11:54
 58/92 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a lakásotok? Meg van szabva, hogy egy lakáson belül hány négyzetméternek kell jutnia egy emberre. Ez törvény, nézz utána. Én simán bejelenteném, már csak a gyerekek miatt is. Aztán röpülhetnek.
2013. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/92 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarod elmondani miért nem dolgoznak?
2013. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/92 A kérdező kommentje:

58-as Meg utána én is.


Nem tudom miért nem dolgoznak.

2013. júl. 20. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!