Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom nagyon igénytelen!...

A húgom nagyon igénytelen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves, és hát elég rendesen szőrös mindenhol.. Szőrteleníteni nem hajlandó sehol sem, mert "még csak 14 vagyok", aztán anya is pátyolgatja, mintha 5 éves lenne. Szerintem nem akarja, hogy felnőjön, azért nevelte ilyennek... Ő csinál mindent helyette! Megmelegíti a kajáját, megengedi a vizét, jó, hogy a fenekét nem ő törli ki.

Na mindegy, ezen én már túl léptem. A sok hónaljszőre miatt annyira büdös a húgom, hogy rosszul vagyok, ha bejön szobámba. Beszéltem vele, elkezdett bőgni, pedig csak annyit mondtam, hogy szőrtelenítse, mert erős a szaga.

Más dolgokban is igénytelen. Csak akkor mos fogat, ha suliba megy. Nyáron kb 3x mosta meg a fogát, nem fürdik rendesen (csak pár pillanat alatt beszappanozza 1-2 testrészét és kész is).


Anya nem fog beszélni vele erről, mert ő a kis drágabubucicababája, aki még csak 14 éves és hagggyjammááá' békén.


Csak az nem érdekli, hogy 1 barátja sincs és egész nap a facebook előtt ül és azokkal beszélget.


2013. szept. 25. 14:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
Az én nővérem is ilyen.. Csak ő 21(!) éves. Csak akkor mos fogat ha suliba megy, nyáron heti 2x fürdik talán (azokban a nagy melegekben is), de már legalább leborotválja a lábát, ha rövidet vesz fel. Egész nyáron a gép előtt ült. Reggel felkelés után a gép bekapcsolása az első neki, és éjfél körül könyörögni kell neki, hogy hagyja már abba....
2013. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
100%

elképzelhető, h vmilyen betegség áll az izzadás hátterében, és hogyan viselkedik általában? nyitott vagy inkább befelé forduló? szorongás, stressz miatt is kialakulhat fokozott izzadás, ráadásul most kezd el nővé alakulni, tehát a hormonjai is rendetlenkedhetnek. Érte lelki/érzelmi vagy bármilyen változás a közelmúltban, ami megviselhette? A viselkedésére (nevezhetjük saját maga elhanyagolásának) ez is magyarázat lehet, ha igen, le kell vele ülni beszélgetni, h szeretitek, de tovább kell lépnie és törődnie kell magával... így látatlanban nem tudok segíteni

21/L , orvostanhallgató

2013. szept. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy 19 éves vagy elég gyerekesen kezeled a helyzetet..

Szögezzük le először is: Az, hogy a neten animés emberekkel csetelget az normális. Lehet, hogy a te hobbid/mániád/kedvenc valamid lehetővé tette, hogy a környezetedben találj olyan embert akivel jól meg vagy, de hidd el, hogy az ilyen anime/manga fanoknak nagyon nehéz. Én is régen amikor nagy animés voltam sok netes kapcsolatot alakítottam ki, mert egyszerűen a környezetemben nem volt, aki elfogadta volna/szerette volna. Élek képzeld és vannak emberi kapcsolataim is. Olyan barátságaim, amik nem morzsolódtak el sok év után sem, pedig 20 éves vagyok. 14 éves, fiatal még. Én is csak beszélgettem először, később meg találkoztunk is, hiába laktunk 2 órára egymástól pl. Most is sokszor találkozunk.. Szóval ebbe ne szólj bele.


Másrészt: Miért nem mosod ki a ruháját ha büdösnek tartod? Nem lenne sok dolgod, csak amíg nincsen a szobájában megfogod pl. a pulcsiját és berakod a szennyesbe, vagy a mosógépbe és elindítasz egy menetet.


Harmadrészt: Az, hogy nem borotválja a hónalját teljesen normális. Attól, hogy sok a szőre nem lesz kellemetlen szaga. Az attól van, hogy nem mosakodik rendesen, vagy a stift amit használ bóvli, kacat.. De az is lehet, hogy valamilyen betegség van a háttérben, bár meglepődnék ha tényleg az lenne.


Szerintem hagyd rá vagy beszélj pl. a tanárjával. Valószínűleg ő is érzékeli, hogy milyen büdös ha ezt írod, szóval nem hiszem, hogy kellemetlen lenne megkérni rá, hogy mondja meg neki, hogy az osztályból mondták stb.

2013. szept. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
majd ha kipotyognak a fogai és mindenki kiközösíti, pasik elhajtják, majd kapcsol.
2013. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
Sokat nem tudsz tenni. Majd az elettol megkapja a pofont es akkor talan valtoztat.
2013. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat de vegyél neki dezodort. Nem a szőrtől büdös hanem az izzadtságtól és a tisztálkodás hiányától.

Kb ennyit tehetsz, ha a helyzet így marad majd rájönnek,hogy a dolgok nem jók így. Nem tudom mit szól majd anyukád ha a húgod 30 évesen is otthon fog bűzölögni.

2013. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!