Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom nagyon igénytelen!...

A húgom nagyon igénytelen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves, és hát elég rendesen szőrös mindenhol.. Szőrteleníteni nem hajlandó sehol sem, mert "még csak 14 vagyok", aztán anya is pátyolgatja, mintha 5 éves lenne. Szerintem nem akarja, hogy felnőjön, azért nevelte ilyennek... Ő csinál mindent helyette! Megmelegíti a kajáját, megengedi a vizét, jó, hogy a fenekét nem ő törli ki.

Na mindegy, ezen én már túl léptem. A sok hónaljszőre miatt annyira büdös a húgom, hogy rosszul vagyok, ha bejön szobámba. Beszéltem vele, elkezdett bőgni, pedig csak annyit mondtam, hogy szőrtelenítse, mert erős a szaga.

Más dolgokban is igénytelen. Csak akkor mos fogat, ha suliba megy. Nyáron kb 3x mosta meg a fogát, nem fürdik rendesen (csak pár pillanat alatt beszappanozza 1-2 testrészét és kész is).


Anya nem fog beszélni vele erről, mert ő a kis drágabubucicababája, aki még csak 14 éves és hagggyjammááá' békén.


Csak az nem érdekli, hogy 1 barátja sincs és egész nap a facebook előtt ül és azokkal beszélget.


2013. szept. 25. 14:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:

Nem hárítok minden választ, csak ezeken már mind túl vagyok...


Mentális problémák.. Hát nem tudom. Amit tanultam róluk, azok alapján nem mondanám... De majd megkérdezem az iskolapszichológust..

Kb 1,5 éve sokat jártak fel hozzánk a barátai, kb 3 lány. De akkor sem viselkedett másképp.

2013. szept. 25. 15:28
 52/66 anonim válasza:
Te hany eves vagy?
2013. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 A kérdező kommentje:

Na akkor most nagyon meg fogsz lepődni.. De 3 napon belül itt lenne egy másik gép :(

A szüleim ilyenek. Mindent megvesznek, csak érzelmileg háát, elég silány a család..


Tavaly mondtam, hogy majd ha megengedhetjük magunknak, szeretnék valami olcsó béna laptopot karácsonyra. Ezt októberben mondtam. Hétvégére már meg volt a laptopom..

2013. szept. 25. 15:29
 54/66 A kérdező kommentje:

Amúgy volt, hogy szétszedtem a netkábelét, de apa egyből hívta a számítógépszerelőt és estére itt volt az új kábel.


Na meg fél éve kapott egy okostelefont, tehát wifizni is tud.

2013. szept. 25. 15:30
 55/66 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2013. szept. 25. 15:30
 56/66 anonim ***** válasza:
76%
Az iskolapszichológus jó ötlet, a legjobb az lenne, ha együtt el tudnátok menni húgoddal. A szüleid tényleg nehéz esetek. :(
2013. szept. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, hogy elmondom a helyzetet a mi sulinkban a pszichológusnak..

Nem tudom, hogy az ő sulijában van-e, de ha van, akkor sem hiszem, hogy délután 5 után tudnánk menni, én meg akkor érek haza leghamarabb.

2013. szept. 25. 15:32
 58/66 anonim ***** válasza:
51%
Küldd el privátban a facebook-adatlapját, és írok neki!
2013. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
Apukátok hogy viszonyul a helyzethez? Őt nem zavarja?
2013. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:

Őt nem érdekeljük, lerendez minket pénzzel... Azt sem tudja hanyadikosak vagyunk.

Tavaly megkérdezte, hogy mikor találok már munkát, elvégre már leérettségiztem. Én meg csak pislogtam nagyokat.

2013. szept. 25. 15:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!