Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom nagyon igénytelen!...

A húgom nagyon igénytelen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves, és hát elég rendesen szőrös mindenhol.. Szőrteleníteni nem hajlandó sehol sem, mert "még csak 14 vagyok", aztán anya is pátyolgatja, mintha 5 éves lenne. Szerintem nem akarja, hogy felnőjön, azért nevelte ilyennek... Ő csinál mindent helyette! Megmelegíti a kajáját, megengedi a vizét, jó, hogy a fenekét nem ő törli ki.

Na mindegy, ezen én már túl léptem. A sok hónaljszőre miatt annyira büdös a húgom, hogy rosszul vagyok, ha bejön szobámba. Beszéltem vele, elkezdett bőgni, pedig csak annyit mondtam, hogy szőrtelenítse, mert erős a szaga.

Más dolgokban is igénytelen. Csak akkor mos fogat, ha suliba megy. Nyáron kb 3x mosta meg a fogát, nem fürdik rendesen (csak pár pillanat alatt beszappanozza 1-2 testrészét és kész is).


Anya nem fog beszélni vele erről, mert ő a kis drágabubucicababája, aki még csak 14 éves és hagggyjammááá' békén.


Csak az nem érdekli, hogy 1 barátja sincs és egész nap a facebook előtt ül és azokkal beszélget.


2013. szept. 25. 14:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem azaz igénytelenség, hogy szőrös. (Nő vagyok és leszedem, másoknál meg nem érdekel). Addig nem érdekel, hogy néz ki, hogy öltözik míg valaki nem büdös, koszos. Én ha valaki büdös még ha egy kolléga is az elhajtom, hogy mellém ne üljön, mert elhányom magam! Ezt kéne a húgoddal is megértetni!


Koleszban a FIÚK az ilyen igénytelen szobatársaikkal azt csinálták, hogy beráncigálták a fürdőbe és úgy ahogy volt, ruhába vagy anélkül, de megfürdették! Érdekes utána tudott mosakodni...

2013. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:

De anyám tényleg nem igénytelen. Hiába szólt rá minden nap a húgomra, akkor se mosott fogat.

Többet meg nem tesz, mert "semmi értelme". Inkább ráhagyja..

2013. szept. 25. 14:36
 13/66 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ilyen marad, hagyd a francba, magaddal törődj, majd az élet rádöbbenti, hogy nem így működnek a dolgok.
2013. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:
A fiúk egyáltalán nem érdeklik még, szerintem a nevelésnek köszönhetően kb 11 éves szinten van...
2013. szept. 25. 14:37
 15/66 A kérdező kommentje:

Magammal törődök, de hát mégiscsak a húgom. Amikor hazaérek, jön mesélni, hogy ilyen meg olyan jegyet kapott, közben alig kapok levegőt.. Most hajtsam el, hogy majd meghallgatom, ha megfürdött?..

Neki ez a módszer nem használ, mert nagyon érzékeny a kis lelkecskéje, rá így nem lehet hatni, próbáltam már más témában.

2013. szept. 25. 14:38
 16/66 anonim ***** válasza:
74%
11-es vagyok. Rángassátok be a fürdőbe és fürdessétek meg erőszakkal! Vagy beszélj az osztálytársaival, hogy gúnyolják már kicsit, hogy büdöske v agy akármi. (Nem tisztem a csúfolódás, de sajnos ebben az esetben jogos, és nem bántó hanem igazság felfedő (jótékony) célú).
2013. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:

Más dolog miatt csúfolják folyamatosan, de csak sír aztán ugyanúgy megteszi. Nem szeretném leírni, hogy miről van szó.

Ő ezeket nem úgy fogja fel, hogy akkor ezek után nem úgy csinálom, hanem kb szrik rá. Nem értem én sem..

2013. szept. 25. 14:39
 18/66 anonim ***** válasza:
86%
A szortol nem lesz budos senki, sot! Szor nelkul tobbet izzadsz, inkabb attol lesz budi. A budosseg ellen, furdes, dezodor, tiszta ruha kell.
2013. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy beszélgettek a fürdőszobában. Csinálj egy nagy kád meleg vize, önts bele fürdősót vagy habfürdőt és és ültesd bele, te pedig ülj mellé egy székre és beszélgessetek. Próbáld ki, lehet, hogy így hajlandó lenne fürödni! Esetleg felajánlhatnád neki, hogy megmosod közben a haját, aztán befonod, vagy csinálsz neki szép frizurát. Így már nem mumus lenne a fürdés, hanem egy közös csajos program. :)
2013. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem a szőr miatt büdös, hanem a régi izzadtságtól. A friss izzadság színtelen és szagtalan. A nem friss a szagos, de az is lehet, hogy belső problémák miatt erősebb a szaga. Remélhetőleg majd kinövi az igénytelenséget.
2013. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!