Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom nagyon igénytelen!...

A húgom nagyon igénytelen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves, és hát elég rendesen szőrös mindenhol.. Szőrteleníteni nem hajlandó sehol sem, mert "még csak 14 vagyok", aztán anya is pátyolgatja, mintha 5 éves lenne. Szerintem nem akarja, hogy felnőjön, azért nevelte ilyennek... Ő csinál mindent helyette! Megmelegíti a kajáját, megengedi a vizét, jó, hogy a fenekét nem ő törli ki.

Na mindegy, ezen én már túl léptem. A sok hónaljszőre miatt annyira büdös a húgom, hogy rosszul vagyok, ha bejön szobámba. Beszéltem vele, elkezdett bőgni, pedig csak annyit mondtam, hogy szőrtelenítse, mert erős a szaga.

Más dolgokban is igénytelen. Csak akkor mos fogat, ha suliba megy. Nyáron kb 3x mosta meg a fogát, nem fürdik rendesen (csak pár pillanat alatt beszappanozza 1-2 testrészét és kész is).


Anya nem fog beszélni vele erről, mert ő a kis drágabubucicababája, aki még csak 14 éves és hagggyjammááá' békén.


Csak az nem érdekli, hogy 1 barátja sincs és egész nap a facebook előtt ül és azokkal beszélget.


2013. szept. 25. 14:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:

Vidd el fogorvoshoz, kozmetikushoz.

A ruháit, miután egyszer-kétszer felvette, mosd ki, dugd el.

Minden nap ügyelj rá, hogy fogat mosson, dezodorozzon.

Sajnálom, másképp nem lehet. Ha anyukád nem tanította meg neki, neked kell.

2013. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
78%

Ha nincsenek barátai, akkor kikkel beszél facebook-on?

Hogy hívják a húgod?! Mindjárt megírom neki fb-n, hogy mosson fogat!:D

Nem ám, csak hírtelen ez jutott eszembe 'megoldásnak'..(:

Amúgy ez valóban undi >.<‘‘ Részvétem. :s

2013. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:

Reggeli készülődésnél ott van mellette anya. Dezodorozik, fogat is mos. De ezt már leírtam.. DE az izzadtságszag ellen nem ér valami sokat a dezodor, hagyjuk.


Valami animés emberekkel csetelget, akik órákra laknak tőlünk. Szerintem ezek nem barátok..

2013. szept. 25. 15:18
 44/66 anonim ***** válasza:

Akkor kapcsold ki a netet és nem tud facebookozni. Vagy írj üzenetet facebookon neki... :D


Én még próbálkoznék a helyedben. ha nem változik, akkor beszélni kellene egy pszichológussal.

2013. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:

Dehogynem ér! Fürdés, és utána dezodor, nekem, és még sok millió embernek bevált!

Lehet rossz dezodort használ.

Bármit írunk, kitalálsz valami kifogást. Akkor neked van valami ötleted? Vagy akkor hagyd az egészet!

2013. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:

Na a net-korlátozás egy külön téma. Régen próbálkozta vele a szüleim, amikor egész nyáron napi 12-14 órát netezett, de olyan hisztit csapott le, hogy 3 nap után anyám feladta és annyira kiborult, hogy 2 napig a barátnőjénél aludt.

A húgom szörnyen erőszakos ilyen hisztizés téren, tényleg elviselhetetlen. Pedig nekem aztán hisztizhetne, de az a 3 nap a pokol volt.

És akkor napi 6 órát mégis netezhetett...

2013. szept. 25. 15:22
 47/66 A kérdező kommentje:
De hiába dezodorozza magát, ha aztán egész este netezik és valamibe leizzad. Nem tudom mibe, nem is érdekel.. gondolom pasikkal csetelget és zavarba ejt dolgokat írogatnak egymásnak és ebbe leizzad, vagy esküszöm nem tudom. De fürdés után 1 órával már büdös.
2013. szept. 25. 15:23
 48/66 anonim ***** válasza:
100%

No, a szőrtelenítés hiánya, azon kívül, hogy nem esztétikus, nem gáz, aki rendesen tisztálkodik, nem lesz büdösebb a szőrtől. Egyéni tulajdonság amúgy, hogy ki mennyire izzadós és mennyire erős a verejtékszaga, általában ezt kéne felismerni és ehhez idomítani a tisztálkodást.


Az viszont nagy baj, hogy nem tisztálkodik rendszeresen, hogy vigyázzba kell anyukátoknak állnia mellette, hogy fogat mosson, meg hogy - a jelek szerint - nincs élete a facebook nélkül.

Nem lehet, hogy depressziós, vagy más mentális betegsége van? Náluk előfordulhat, hogy teljesen elhagyják magukat, nem ügyelnek a személyes higiéniára. Szerintem anyukáddal kéne beszélni, ne a szőr témát hozd fel, hanem a többit, ne vádaskodóan, hanem hogy aggódsz a lány miatt, hogy ki fogják csúfolni miatta, hogy ideje lenne megtanulnia ápoltnak lennie - attól, hogy még "gyerek", és aként is kezeli anyukátok, még nem szabadna retkesnek, büdösnek lennie.

2013. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:
De anyával hiába beszéltem már párszor, mindig azzal jött, hogy hagyjam rá, még csak 12 éves, hagyjam rá, még csak 13 éves.. Anyának ez így jó és nem akar rajta változtatni. Ez a legrosszabb az egészben szerintem... Nagyon szívesen kinyalja a húgom hátsó felét is. Panaszkodik, hogy vizet engedni sem képes 14 évesen, aztán meg megengedi neki...
2013. szept. 25. 15:26
 50/66 anonim ***** válasza:
A gépet vidd át haverhoz(meg esetleg még pár cuccot) és mondd, hogy kirabolták a lakást. ha minden jól megy, anyádéknak nem az lesz az első dolga hogy újat vesznek....
2013. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!