Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet tenni annak érdekébe...

Mit lehet tenni annak érdekében, hogy a kislányomat ne bántsák a testvérei?

Figyelt kérdés

Két nagyobb lányom 13 és 11 évesek, huguk most lesz 4 éves. A tesói folyton bántják a kicsit, húzgálják a haját, nem engedik mesétnézni, lelökik az ágyról stb. Az apjuk egy párszor meg is verte őket ezek miatt, de sajnos hiába, persze az apjuk előtt nem mernek ilyeneket csinálni.

Tegnap estig dolgoztam, a párom délután ötig, az oviból délután négyig el kell hozni a gyerekeket. Mivel a párom nem tudott a kicsiért menni ezért megkértem a két nagylányomat, hogy hozzák el ők az oviból. Persze eszükben sem volt értemenni a kicsiért aki fél hatig várta, hogy valaki értemenjen. Hiába lettek összeszidva mégsem törődnek a hugukkal. Mit tehetnénk?


2013. okt. 8. 08:32
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
A kérdező már írta, hogy a férje párszor megverte a lányokat és a probléma azóta is fennáll. Vagy szerintetek addig kéne őket ütni, amíg mozognak?
2013. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a kerdezo annyira sunnyog, hogy olyan alapveto kerdesre nem tud valaszolni, hogy a gyermekei edes testverek-e? (mert ez eleg sok mindent megmagyarazna...)
2013. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Hát ezzel a gyerekneveléssel elkéstél. Ilyen korban még egyértelmű, hogy te követtél el valami hibát. Én is így nőttem fel. Két nővérem van, Az egyik 5 a másik 3 évvel idősebb nálam. Valami miatt sose kedveltek. Érdekes, a kisebbik nővérem ha külöl voltunk sose bántott, csak akkor ha nagyobbal együtt volt. Az egész gyerekkorom azzal telt, hogy folyamatosan bántottak. Nyilván nem vagyok ártatlan, biztos sokszor adtam is alájuk a lovat, de erre már nem emlékszem. Sajnos ez a mai napig megmaradt. Tudod, attól még, hogy testvérek, nem kötelesek szeretniük is egymást és ez elég szomorú. Ma ott tartok, hogy évek óta nem beszélek az idősebb nővéremmel annak ellenére, hogy egy házban lakunk. Arra, hogy miért gyűlöl engem nem tud válaszolni, de folyamtosan bánt, megaláz és leszól. Van ilyen. 23/Nő
2013. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!