Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondolsz erről? Felnőtt...

Mit gondolsz erről? Felnőtt testvérpár, több mint öt év korkülönbséggel, a nővér tök természetesen tündérkémnek becézi, szólítja az öccsét.

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 18:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
19%

mások elött is?


akkor szétrugnám a nő seggét

2013. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
92%

Én is hülyén becézem az öcsémet, nincs ebben semmi rossz szerintem. Ezt szoktuk meg, ebbe nőttünk bele :) és én is veszek neki ruhákat ha látok pl valamit ami tetszene neki.

Ebben semmi kivetnivaló nincs. Inkább örülni kéne annak hogy jó testvérek és nem marják egymást illetve nem sz@rnak a másik fejére ;)

2013. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Attól függ, ki számít másnak. De amúgy gond nélkül megteszi. Itt a másik véglet van, nem sz@rnak egymásra, hanem egymás szájában élnek,dolgoznak,tesznek kb. mindent.
2013. okt. 18. 19:49
 14/24 anonim ***** válasza:
a más az aki nem te vagy ő vagy
2013. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
én mi ők
2013. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én szoktam hívni az öcsémet nyuszikámnak, dugónak, p.csösnek, mikor mi jut eszembe :D


Mondjuk csak szűk családi körben, ha mások (pl. haverok) is vannak ott, akkor a keresztnevén szólítom :)


Ez fordítva is így van, ő is csak akkor szólít a keresztnevemen, ha mások is jelen vannak, szűk körben mindenféle becenevem van :)


Én 26, ő 20.

2013. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező a tündérke barátnője.
2013. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekem is soknak tűnik ez,hogy még ruhát is vesz neki... Azért azt meg kéne hagyni saját magának,vagy neked,mint a társának.
2013. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, egyből ráéreztél a helyzetre.

Igazából ez csak egy eset a sok közül,és így kiragadva nem tűnik olyan eget rengetőnek.

Egyszer sétáltunk télen, testvérééknek másfelé volt dolguk, ezért elkanyarodtak. No de barátom elcsúszott a járdaszélen, erre kedves nővére visszarohant, és leporolta a nadrágját, kb. mintha én ott se lennék (félreértés ne essék, én nem akartam lesepergetni).

2013. okt. 18. 23:39
 20/24 anonim ***** válasza:

Én megértelek. Az én férjemnél a kapcsolatuk elején egy csomó olyan dolgot vettem észre, ami már nálam gáz. Nekem is van fiútesóm, de nem ölelgetjük egymást pl., ami náluk természetes. Szülinapon, karácsonykor, képeslapkra amiket küld, mindig ráírva, hogy szeretlek. (Mondjuk élt egy ideig amerikában a leányzó, szóval ott a szeretlek szót gyakrabban használják, mint azt hogy szomjas vagyok..)

Volt olyan, hogy együtt utaztunk, és nekik természetes volt, hogy a nővére ül a kocsiban előre, én pedig hátra. Becégetések is voltak, nekem ez már nagyon nagyon meredek volt.

Egyszer szét is mentünk ezért. Aztán kibékültünk, átbeszéltük a dolgokat, el kellett fogadjam, hogy náluk ez az egész családban is így normális, unokatesók is így szeretik egymást vagy anyósom a keresztfiát is... Azóta eltelt 10 év, a sogórnőm is férjhez ment, mi is összházasodtunk, úgyhogy mindenki kiélheti a szeretetét a saját-saját gyerekén. Idővel amúgy csökkentek ezek a jelenetek, de a mai napig borsózik a hátam, ha eszembe jut. Én a szerelmemmel csinálok ilyeneket, nem a testvéremmel.

2013. okt. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!