Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondolsz erről? Felnőtt...

Mit gondolsz erről? Felnőtt testvérpár, több mint öt év korkülönbséggel, a nővér tök természetesen tündérkémnek becézi, szólítja az öccsét.

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 18:52
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!Igen, jól látod a lényeget!Van itt sok minden, amit én sem tudok kezelni,tavasszal ebből kifolyólag én is kiadtam az útját, de kiskutyamód utánam jött és nem hagyott elmenni.

Az is fáj, hogyha bármilyen kétsége támad, vagy véleményre van szüksége pl. valamilyen feladata megoldásához,nem hozzám fordul.Most szimplán azért,mert fiatalabb vagyok, vagy mert nem teljesen szakterületembe vágó, nem tudom.Hozzáteszem, testvére se szakember a kérdéses ügyekben.

Voltak náluk s.ggrepacsik is, csak úgy szeretetből...hát rászóltam, hogy döntsön,melyik popót szeretné fogdosni.

Hogy sikerült ezen túllépned? Fogadjam el, hogy bármi van, akkor előbb a nővéréhez rohan? Mert ez elég döcögős lesz...

2013. okt. 19. 08:24
 22/24 anonim ***** válasza:

Borzasztó nehéz volt elfogadnom, hogy ez náluk normális. EGyszer az anyósommal is beszéltünk erről, aztán úgy nézett rám, mint aki egeret lát, hogy nekem mi ebben a furcsa?? Nálunk az oldotta meg a problémát, hogy összeköltöztünk, s ez most durván hangzik, de a mi kapcsolatunk erősebb lett az övék meg ilyen szempontból gyengébb. Aztán mikor neki is komoly kapcsolata lett, teljesen megszűntek az ilyen jellegű dolgaik.

Mára annyi maradt, hogy puszival köszönnek egymásnak, meg gyakran mondja neki, hogy szereti.

Viszont a bajban nagyon erősen egymás mellett vannak, sokkal jobban, mint mi a tesómmal.

2013. okt. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
96%
00:18 örülj hogy nem arab vagy. ott autóban max. a csomagtartóban utazhatnál.
2013. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
71%
Jaj, ne is mondd! Sógornőmet megkértem, hogy legyen szíves a kedves urát kicsimezni, mert a tesója az enyém. Illetve a férjecskémet is helyre raktam, hogy neki a gyerekei és én vagyok a "kicsinyei". Nem mellesleg nekem is van fivérem, akivel imádjuk egymást, de még gyerekkorunkban sem nyuszó-muszóztuk egymást. Araboknál a sárba tiporják a nejeket? Ez borzasztó durva.
2013. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!