Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tenyleg ekkora szemet lennek?

Tenyleg ekkora szemet lennek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ocsemmel egy gepen osztozunk..es hat ma nagyon sooat jatszott, mar legalabb ket oraja nyomta. Ekkor odamentem, hogy jatszani szeretnek. Azt mondta hogy nem, mert meg kell varnom mig befejezodik ez a menet ( dota2-vel jatszik, mellesleg ott egy menet atlagban haromnegyed ora). Epp egy perce kezdte el a jatekot. Azt mondtam: legkozelebb en is azo nelkul felalok ha most idejohetek. De nem akart engedni. Rohadt ideges lettem mert jem akartam varni, ezert kinyomtam a gepet. Most komolyan ekkora genya vagyok emiatt ? Lehet hogy piti problemanak tunik de koztunk ez mar hosszasan megy. 17 / f o pedig 14 / f elore is koszonom a valaszokat.

2013. okt. 26. 12:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mellesleg vannak szabadteri programjaim is, de te errol nyilvan nem tudsz semmit :) amig nem ismered a masik embert addig ne is illesd ot ilyen vadakkal..
2013. okt. 26. 14:22
 12/12 anonim ***** válasza:
84%

Miiii? :D DoTA2-t megállítottad? :D Azt azért tartotta bunkóságnak, mert ez egy online játék, amiben csapattagként van jelen. Mintha elhoznád a foci meccs elejéről és a többiek egyel kevesebben fociznának.


Máskor beszéld meg vele, hogy elég lesz 2 meccs. Kinyomni talán nem kellett volna.

2013. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!