Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha utálom a bátyám...

Mit tegyek ha utálom a bátyám barátnőjét?

Figyelt kérdés
Igazából az unoka bátyám de meghaltak a nagybácsimék így velünk él.Olyan a számomra mint egy báty mivel együtt nőttünk fel.Régebben sokat beszélgettünk meg hülyéskedtünk , de egy ideje elkezdett hanyagolni.Egy ideig nem mertem konkrétan rákérdezni,mert féltem ,hogy velem van baja.De múlt hónapban rászántam magam és rákérdeztem.Ő pedig megnyugtatott,hogy nem utál csak barátnője van.A csajt ki nem állhatom.Amikor nálunk van én inkább elmegyek otthonról.A házunkban pedig teljesen otthonérzi magát.Múlt hétvégén nálunk aludt.Egy darabig kibírtam de utána kénytelen voltam a legjobb barátnőmékhez menni aludni.A szüleim is utálják mert rossz hatással van az unokabátyámra.Mit csináljak,hogy eltünjön az életemből? 16L

2013. okt. 29. 22:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak köszönöm!Végre valaki aki megért.A többieknek pedig csak annyit hogy nem kioktatást,hanem segítséget kértem!Amúgy ha ismernétek a csajt tuti nem ez lenne a véleményetek.Ja és igen beszéltem vele és kedves is próbáltam lenni vele.Egy csomó ideig tűrtem,hogy ilyen de most már betelt a pohár.Az unoka bátyámnak egy csomó kedves barátnője volt. Akkor is hanyagolt de azok a lányok legalább normálisak voltak.Egy rossz szavam sem volt egyik normális barátnőjére sem de ez a csaj komolyan kibírhatatlan.
2013. okt. 30. 02:03
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a csajjal? Mert eddig egy konkrét dolgot nem említettél, csak hogy te mennyire utálod. :)
2013. okt. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

Az egyetlen válaszoló,aki egyetértett veled,szerintem nem véletlenül van egyedül a véleményével,hiszen pont olyan gyerekes és buta lehet,mint te.

Egyébként semmi közöd a bátyád magánéletéhez,és semmi jogod beleszólni.Utálhatod a csajt,nem kötelező szeretni,de abszolút nincs beleszólásod abba,hogy hozzátok jár,és milyen gyakran teszi ezt,mert nem a te házad,csak benne laksz.Neked is ugyanúgy alkalmazkodnod kéne,mint másoknak.Azért,mert beképzelt kis p.cs. vagy,aztán azt hiszed,a te s.ggedből süt a nap,még nagyon nem így van,nem te parancsolsz.Vegyél vissza!(Különben ismerem a fajtádat.Az Isten óvjon az ilyen kis undok békáktól!)

2013. okt. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
13-asnál a pont!
2013. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Atyaég, ugye nem minden 16 éves ilyen kis ostoba picha, mint te?? Kiestél a pixisből, és most fúrsz egy másik lányt? Remélem, egyszer a te pasid kishúga akar majd ki kifúrni a családból, és jól megszívat téged...
2013. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
Átérzem a helyzetedet, bár kicsit más szempontból: a barátom húgát nem bírtam egy darabig, meg ő sem engem. Eltelt egy kis idő, beszélgettünk párszor, és kiderült, hogy nem is olyan vészes a csaj, mostanra tök jóba lettünk. (Jó, mondjuk ez kb másfél év alatt zajlott le). Szóval neked is a türelmet és a beszélgetést, kedvességet tudom javasolni. Ha nem megy, akkor is el kell fogadnod a bátyád döntését.
2013. okt. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
90%
Én csak akkor avatkoznék közbe, ha a csaj rávette a bátyádat a füvezésre, cigizésre, rendszeres alkoholfogyasztásra stb... Ha csak simán nem bírjátok, akkor ez van nem halsz bele, ez legyen a legnagyobb problémád...
2013. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
95%
A bátyád barátnője neked nem kell szeretni , a bátyád szereti és neki ez kell.
2013. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Mansfield-i kastélyt :)
2014. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!