Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az öcsém (14) idegbeteg,...

Az öcsém (14) idegbeteg, agresszív és kezelhetetlen. Anyanem akar segítséget kérni pedig napról napra rosszabb a helyzet. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


ezt is én írtam ki régebben a helyzet azóta csak mégrosszab...


minden reggel veszekedéssel kezdődik miatta.elhordja anyát mindennek ilyenkor.nekem jön,iszonyat csúnyán beszél,részeg is volt már többször isznak a haverjaival az iskolába is sorozatosan gondok vannak vele.és napokig sorolhatnám de anyám mindent megenged neki ennek ellenére is.pszichológushoz nem megy el anyám meg nem tudja rávenni mert annyira elszaladt vele a ló.az van amit ő akar.mondtam anyának valamelyik nap hogy ezt nem lehet már bírni amit ez csinál bemegyek a családsegítőhöz de azt mondja mivel anya óvodába dolgozik és az óvoda kapcsolatba áll a gyermekvédelmisekkel, értesítenék őket is és veszélybe kerülne a munkahelye/kellemetlen lenne neki ha értesítenék őket.tényleg értesítenék anyám munkahelyét?


2014. ápr. 15. 17:09
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ez egyedül csak is az édesanyád hibája. Látszik, hogy egyáltalán nem törődhetett vele se kiskorában se most. Mindent megengedett neki oda se figyelt rá, nem tudta kikkel barátkozik milyen társaságba került bele. De anyukád erről mit sem tudott nem csoda, hogy a gyerek belekeveredik minden zűrbe. Majd olyannyira átesik a ló másik oldalára, hogy már a saját testvérét is megveri. Ide egyértelműen segítség kell. Mert minél csak nagyobb lesz annál több lesz az önbizalma és akkor már nem csak neked hanem anyukádnak is neki támadhat. Talán kicsit jobban utána kéne nézni, hogy pontosan mitől is ilyen ingerlékeny a gyerek. Lehet, hogy csak szorong valamitől és rajtatok tölti le. Ezért kéne kideríteni, hogy mi is okozza mert így nem tudtok rajta segíteni.
2014. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
39%
Fejbe kéne rugdosnod a kis f szk*lapot....
2014. jún. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!