Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Véletlenül megtudtam, hogy a...

Véletlenül megtudtam, hogy a sógornőmnek volt egy abortusza, amiről a bátyám nem tud. Ti elmondanátok neki?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 09:52
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/123 anonim ***** válasza:
67%

Oké, újból az előző vagyok... :)

A lány anyjától tudod, nem az édesanyátoktól -- ez viszont nem sokat változtat a tényeken, mmint a más dolgába avatkozón.


Mellesleg lehet, hogy ezzel tönkreteszed az amúgy működő házasságukat, amiért a bátyáddal való viszonyod is tönkremehet hosszútávon.

2014. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/123 anonim válasza:
92%
Férj és feleség? Ha igen és az abortusz házasság alatt történt tud róla a testvéred. Nyilván ez nem olyan dolog amit szivesen más orrára kötünk az abortusz barhogyis nehez dontes hagyd a sogornodet beken megvan a maga vagy a maguk baja a tesoddal egyutt.
2014. jún. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/123 anonim ***** válasza:
84%

A házasságuk rájuk tartozik, a megcsalás és az abortusz is.

Férfi vagyok, lehet hogy a nők akarnak mindenről tudni ami fájdalmat okozhat neki, és amin nem változtatnak de én nem.

Az anyád valószínűleg jobban szereti a fiát, mint te a testvéredet. Ő ugyanis nem ráncigál elő valamit amin a fia nem változtathat és ami biztosan fájna neki csak hogy a lelkiismerete tiszta legyen.

Ha problémás egy házasság előbb utóbb felszínre jön, ki fog forrni az a pillanat, beszélgetés amikor ez szóba kerülhet, anélkül hogy belekavarnál, fájdalmat okozva mindenkinek, azért mert önző vagy és csak magadból indulsz ki.

2015. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!