Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Véletlenül megtudtam, hogy a...

Véletlenül megtudtam, hogy a sógornőmnek volt egy abortusza, amiről a bátyám nem tud. Ti elmondanátok neki?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 09:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/123 anonim ***** válasza:
93%
A 38-as válaszolónál a pont. Nem tudhatja SENKI, mi volt rá az oka, ezért senki ne ítélkezzen mások felett
2014. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/123 A kérdező kommentje:

Ha tényleg tud róla a bátyám, akkor semmi baj nem származik abból, ha rákérdezek.

Ha beteg volt a baba, szintén nem lesz belőle gond.

2014. ápr. 30. 11:24
 43/123 anonim ***** válasza:
88%

De milyen jogon akarod megkerdezni egyaltalan? A szexualis szokasaikat is meg szoktad kerdezni? Kutyapozt szeretik?

Vagy bilincselnek?

Te tudod, mit jelent a "maganugy" kifejezes?

2014. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/123 A kérdező kommentje:
Olyan jogon, hogy a bátyám! Tudom, hogy sok családban ez manapság nem sokat jelent, de nekünk igen. Mi nem léptünk ki egymás életéből csak mert felnőttünk.
2014. ápr. 30. 11:27
 45/123 anonim ***** válasza:
95%
De nem tudhatod, hogy tud -e róla a bátyád ezért beszélj előbb a sógornőddel. Van fogalmad róla, mit okozol, ha odaállsz a bátyád elé, és azt mondod: nahát, nem is mondtad, hogy a feleségednek abortusza volt.Vagy ha nem is így mondod, akkor is. Ha nem tudott róla, szerinted mit fog érezni? Nem lehetsz ennyire rosszindulatú :( az éremnek mindig 2 oldala van. Hallgasd meg előbb sógornődet, aztán úgyis mindegy mi itt mit válaszolunk
2014. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/123 anonim ***** válasza:
92%
Mindenképp a sógornőddel beszélj először! Kíváncsi lennék miért vetette el a babát..
2014. ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/123 anonim ***** válasza:
98%

"Mi nem léptünk ki egymás életéből csak mert felnőttünk."


De azért egymás házasságából illene. Az két emberre tartozik, nem háromra.

2014. ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/123 anonim ***** válasza:
95%

"Olyan jogon, hogy a bátyám! Tudom, hogy sok családban ez manapság nem sokat jelent, de nekünk igen. Mi nem léptünk ki egymás életéből csak mert felnőttünk."



De a hazassagaba csak ketten leptek, o es a felesege. Te nem. Te csak a huga vagy. Mas jogok es kotelezettsegek illetnek meg.

2014. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/123 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező ne is haragudj de szörnyen ostoba és szűk látókörű nő lehetsz. Értem én, hogy jaj mennyire jó maradt a kapcsolatod a bátyáddal, de értsd meg hogy ez pont egy olyan magán jellegű dolog amit az ember nem oszt meg az egész családdal akármilyen jóba is vannak. A nő megosztotta a saját anyjával egy dolog, de nyilván te azért nem tudtál róla, mert szerintük (teljesen jogosan) ez rád nem tartozik. Bátyád biztos vagyok benne hogy tudott az abortuszról, neked maximum itt az fáj hogy ebbe éppen téged nem avattak be.

Valamint nem is értem minek tetted fel ezt a kérdést mikor meg se hallod amit írnak itt neked csak a saját magad igazát hajtogatod 1-1 mondatban. Ha tiszta fejjel átolvasod amit itt írtak neked és csak összeszámolod hogy hányan mondanák el és hányan nem elég egyértelmű lenne a válasz, de az a gond hogy te itt csak azt látod aki veled ért egyet...abból viszont nem sok van....Nem tudom mennyi idős vagy, de normális felnőtt ember nem rohan ilyen dologgal egyből árulkodni főleg úgy hogy semmi konkrétumot nem tud.

2014. ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/123 anonim ***** válasza:
93%
23-as te nagyon beteg vagy,még,hogy börtönben a helye.persze ám szülni kell akár tetszik akár nem,ha beteg a gyerek akkor is ha vallásos akkor is.Na én is ismerek olyan nagy vallásos családot,jönnek a gyerekek mint az orgona síp"mert amit a lélek meg kíván,azt a testnek meg kell adni"mondják ők,Nem baj éheznek nyomorba élnek csak gyártják őket ész nélkül.Ha egy nő nem akar gyereket annak igen nagy oka van!Egy beteg gyerekkel a saját életét is megnyomorítaná.Ez pedig az ő magán ügye nem a kotnyeles sogór nőjé.Talán a bátyád nem az az ember akinek szülne.
2014. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!