Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megmondanád a nővérednek hogy...

Megmondanád a nővérednek hogy rosszul választott?

Figyelt kérdés
Nővérem lassan 30 éves. Iszonyatosan azt érzi hogy ketyeg a biológiai órája. Tavaly összejött (inkább menekült hozzá) egy majdnem 10 évvel idősebb férfival. 6 HÉT járás után összeköltöztek. Eleinte nem panaszkodott, de pl volt olyan hogy nem talált a tesóm sokáig munkát és a pasi ki akarta tenni otthonról, mert hogy csak élősködni akar rajta. Azért alkalmi munkát vállalt hogy valami csak legyen. Volt egy nagy veszekedésük, főleg ez miatt, aminek az lett a vége hogy a pasi azt mondta hogy ha talál munkahelyet akkor idén terhes lehet.... ezzel nem is lenne gond, csak minden héten azzal hív fel hogy már megint hülye a pasija, már megint csak veszekednek. Tény hogy egy vaskalapos, maradi, szigorú, okoskodó emberről van szó. Ha apát szeretnék választani a gyerekeimnek, biztos hogy nem ilyet választanék. A lósz..rba is beleköt. Semmi nem jó neki sosem. Szereti az embereket szavakkal megalázni. Szeretnék beszélni a tesómmal hogy most hogy lett munkája, inkább költözzön el legyen független, és inkább tűzze ki célul azt hogy mondjuk 35 évesen szül. Tudom hogy már az is jó későn van, főleg azzal a tudattal hogy nekem meg már 22 évesen megszületett az első gyerek. Szerintetek mondjam neki, vagy hagyjam hogy szüljön egy gyereket egy rossz kapcsolatba, csak azért hogy legyen valakije?? Ha nem jön össze együtt a dolog akkor meg elválnak és akkor mi lesz? Látszik hogy nem szereti a pasi, hogy a tesóm szereti e abban sem vagyok biztos. Egymáshoz sodródtak mert a körülmények így hozták, és együtt maradtak. Mit tegyek?

2014. jún. 28. 06:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
együtt vannak még? remélem, nem szült gyereket ennek a seggnek
2018. máj. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!