Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az öcsém jött össze az én...

Az öcsém jött össze az én régi csajommal, és mégis én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Futó kaland volt, néhány éjszakás. Engem nem is zavar, hogy együtt vannak, rég túlléptem, nem voltam szerelmes a lányba. Öcsém viszont azóta úgy viselkedik velem, mint akit vérig sértettem. Próbáltam beszélni vele, de nem lehet. Mi a teendő? (Ő is, én is huszonéves, nem "otthon" lakunk.)
2014. júl. 22. 17:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az ötlet jó, csak nehéz leülni valakivel, aki az e-maileimre sem válaszol...
2014. júl. 23. 14:28
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha nem hajlandó reagálni két választásod van:


1, Felkeresed, és szépen belevered a fejét a falba, hogy most mit gondol, hogy téged ignorál, ez mégis milyen testvéri kapcsolat??? De tényleg, az mi, hogy valaki a saját testvérét ignorálja egy ilyen szintű dolog miatt??? (Persze, ha megbízhat benned úgy alapvetően, de azt írod, nem szándékosan jöttél össze pont ezzel a lánnyal, szóval nem is értem az egészet.)


2, Nem csinálsz semmit, és megvárod, míg lehull a szeméről a hályog. Ez addig fog tartani, amíg a kapcsolatuk, tehát akár évekig is, ha a lány addig nem talál az öcsédnél jobbat, akire átugorhat.


Mivel a telefon/e-mail kilőve, csak az marad, hogy megteszel annyit a öcsédért, hogy felkeresed, és előadod a saját verziódat. Lehetőleg ezt a "nekem nem jelentett semmit a csaj, csak meghúztam" dolgot ne hangsúlyozd túl... Nem biztos, hogy jól fog neki esni.

2014. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem lesznek együtt sokáig.
2014. aug. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ne vegyél tudomást róluk, úgyis hamar vége lesz a viszonynak.
2014. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!