Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek elmondjam neki,...

Szerintetek elmondjam neki, hogy a testvére vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy testvérem akiről eddig nem tudunk semmit csak a lánykori nevét.A múltkor kutatásba kezdem mert hajtott a kíváncsiság,hogy hol lehet és,hogy milyen élete lehet.Sok kutakodás után megtaláltam őt egy közösségi oldalon de most félek ráírni mert ő azt nem tudja,hogy akit az apjának hisz az valójában nem az apja.Amúgy már 41 éves vagyok ő pedig 43-44 lehet.Nem akarom tönkretenni az eddigi nyugodt életét de nagyon szívesen megismerném elvégre a testvérem.Volt már valaki hasonló helyzetben ?

Ti a helyemben mit csinálnátok ?



2014. aug. 15. 19:50
1 2
 1/19 J0keer válasza:
100%
szerintem attól, hogy megismered és elárulnád neki a kapcsolatot kettőtök között abból nem lehet baj
2014. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán azt írd neki, hogy volt egy ilyen nevű testvéred, akit örökbe adtak. Véletlenül nem azonos vele?
2014. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én biztos nem mondanám el neki azonnal az igazságot. Esetleg próbálj közelebb kerülni hozzá valahogy és csak azután mondd el, hogy testvérek vagytok. Szinte biztos, hogy így sem lesz kellemes. A helyében biztosan nem örülnék, ha 43-44 év után valaki csak úgy előállna egy ezzel a hírrel, de próbálkozni azért lehet.

2014. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem mar elėg erettek vagytok ahoz hogy ezen ne ki akadjon a tesod hanem megertse!!lehet hogy tudja hogy az apuka az nem verszerinti....es valahol el egy tesolya. ... szerintem neked mint teso jogod van a testveredhez,ez nem a ti hibatok ha esetleg a masik tesod nem tud rolad!!!erre szamitani lehetett volna a szuloknek hogy ha az egyik teso tudomast vesz mind erol....talan keresni fogjak egymast!!!

Szerintem igen is mond el neki az igazsagot,hogy tesok vagytok!!!!!!mar nem tini korban van nem hiszem hogy lazadna!!!! Mert ha ne talantan 1x mar nem lenne ere lehetoseged hogy elmond neki az igazat lehet eleted vegeig banni fogod!!az a lenyeg az irasod alapjan te csak szeretettbol keresned meg :)irjj neki batran!!

2014. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mertem ráírni a bátyámra, akit közel 20 évig kerestem, de újabban nem jár fel, az az érzésem, valami komoly baj lehet vele, vagy meg is halt(: Ő most 60 éves, de szintén nem tudom, tud-e rólam, mert őt és engem is örökbe fogadtak, és én is csak 40 évesen tudtam ezt meg. Lehet, hogy ő sem tud semmit. Azóta is bánom, hogy visszatartott engem is az, hogy milyen lelki problémát okozok neki, hiszen én is padlót fogtam, mikor megtudtam...
2014. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Ja és még annyit, én speciel annak nagyon örültem, hogy van egy bátyám, szóval nagyon örültem volna, ha találkoztunk volna.
2014. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszotokat.

Attól félek,hogy nagy botrányt törnék ki ha elárulnám mindezt...Apum azt mondta,hogy a lányt úgy nevelték,hogy semmit ne tudjon rólunk,hogy abban a hitben legyen,hogy az az apa aki vele van az az édesapja.Azért nem lehetett a lány az igazi édesapjával az apummal mert a szülők nem támogatták ezt a kapcsolatot és még fiatalok voltak.Később meg már jobbnak látták ha mindent úgy hagynak ahogy van.

2014. aug. 15. 20:07
 8/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy te nem tudtál találkozni a bátyáddal :/
2014. aug. 15. 20:08
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem joga van tudni, hogy van testvére, és nem az édesapját szereti, a közös emlékek, szeretet úgyis megmarad
2014. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én fordított helyzetben nézem.

Egy idegen ember rámír, hogy ő a testvérem, és az apám nem az apám, először valószínűleg nem hinnék neki. De ha ez így is lenne nem szeretném megtudni.

2014. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!