Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek elmondjam neki,...

Szerintetek elmondjam neki, hogy a testvére vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy testvérem akiről eddig nem tudunk semmit csak a lánykori nevét.A múltkor kutatásba kezdem mert hajtott a kíváncsiság,hogy hol lehet és,hogy milyen élete lehet.Sok kutakodás után megtaláltam őt egy közösségi oldalon de most félek ráírni mert ő azt nem tudja,hogy akit az apjának hisz az valójában nem az apja.Amúgy már 41 éves vagyok ő pedig 43-44 lehet.Nem akarom tönkretenni az eddigi nyugodt életét de nagyon szívesen megismerném elvégre a testvérem.Volt már valaki hasonló helyzetben ?

Ti a helyemben mit csinálnátok ?



2014. aug. 15. 19:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%
Hat kerdezo persze hogy apud es anyukad igy latjak helyesnek.... apud megbirta csinalni de mar latogatni vagy tamogatni nem ,itt apud a legszemebb amirol te es a tesod nem tehetek erol!!!anyudban csak a regi sebekey tepned fel... es valo szinu hogg a tesodnak ks fajna ha tjdomast szerezne apudrol... itt anyudal probalj meg elsosorban beszelnihogy szeretned felvenni a kapcsolatot a tesodal es ez miagg ne hargidjon rad... nem tehetsz te vagy a tesod sot anyukad sem erol hogy igy alakult az eletetek... itt aki gerinctelen bolt az apud!!! Es meg is erdenelne hogy eszebe jutasd higy van meg egy gyereke... foleg kerdezo ha te is szūlü vagy akkor erted hogy mirol beszelek!!
2014. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Jahh es ezel csak apudat falazatok..... ugyanis neki igy kenyelmes !!!jogod van a tesodhoz!!
2014. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Van egy férfi, aki apjaként szerette és nevelte őt.

a lány is abban van, hogy ő az édesapja.

Minek kell beletaposni az érzelmi világába?

Te neki csak papíron vagy a testvére, de érzelmileg nem vagy az.


Ha elárulnád, hogy nem az apja az apja, de te a tesója vagy, akkor nagyobb lenne a fájdalma, mint az öröme.

2014. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgysem lesztek már igazi testvérek. Minek kell elrontani az életét?
2014. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%
Ugyan már,miért rontaná el az életét?Tudtam vannak testvéreim,ők is tudtak rólam.De sosem találkoztunk.Tudtuk vagyunk és kész.Aztán pár éve egy véletlen folyamán kiderült hopp van még egy tesom,ugyan abból az alomból:)megtaláltam egy közösségi oldalon,én ugy tudtam mindenki tud rólam,gondoltam ő is.Hát rá írtam.Jött a meglepi ő nem tudott rólam.de semmi gondot nem csinált belőle.Azóta is tartjuk a kapcsolatot,de csak vele.Mivel egy az apánk,és kiderült őket is szétszórta a négy égtáj felé.Csak nekem apánk azt hazudta mindenki tud rólam.A tesóval egy hullám hosszon vagyunk.Még nem találkoztunk sosem,lehet nem is fogunk.De mindig irunk egymásnak.Közös élményeink nincsenek,de mégis közel kerültünk egymáshoz.Nyugodtan írj rá,mi történhet?max nem ír vissza.
2014. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért itt nem csak egy sima potya testvérről van szó. Hanem, hogy pl az apja nem az igazi apja.
2014. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha 100%-ban van bizonyítékod rá, még akkor is necces a dolog.

Ha élnek még a szüleid,van testvéreid NEM VAGY EGYEDÜL a világban akkor mi értelme volna más családok életébe bele vájkálnod? Ha apád akinek kicsit több köze van a dologhoz mint neked, hagyta őt felnőni tudattalanul, akkor neked ehhez az egészhez mi közöd van? Apáddal kellene beszélgetned erről, ha akarja vállalni a felelősséget akkor vállalja .

2014. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nincs jogod feldúlni egy embernek és a családjának az életét, az egész hátralévőt, csak azért, mert te meg akarod ismerni. Soha helyre nem hozható törést okoznál!
2014. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanam el neki. Egy vilag dolne ossze benne, ha kiderulne, nem a verszerinti apja az, aki felnevelte, hanem egy link alak, aki nem vallalta erte a feleloseget, egyszerubbnek talalta titkolni az igazsagot. Nyilvan apadnak ez volt a legegyszerubb. Hidd el, nem karpotolna ot egy feltestver megismerese. Azzal nem veszit semmit, ha nem ismer meg teged, viszont ha kiderul az igazsag ennyi ev utan, az senkinek sem lenne jo.
2014. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!