Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogos a testvér háborgása, ha...

Jogos a testvér háborgása, ha ő nem kap a szüleitől 10-20 ezret néha, mert félmillákat keresnek a párjával, míg testvére egyedül gyerekkel 50 ezerből él?

Figyelt kérdés
arany életet élnek, nem szorulnak senkire, ráadásul együtt párban. és sérelmezi, ha testvére kap valamennyi segítséget, jelzem NÉHA, nagyon ritkán, kb félévente a szülőktől.
2014. aug. 18. 10:03
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
hát én valahol úgy lennék vele, ha a testvérem alig él máról holnapra, én meg az árakat sem nézem, úgy vásárolgatok, én bele sem gondolnék abba, hogy szüleim hogyhogy adnak neki pénzt, nekem meg nem. sőt, én segíteném is a testvérem.
2014. aug. 18. 11:49
 22/58 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező szavaidból nem ez jön le.

Szerintem tesódnak az böki a csőrét, hogy te úgy csinálsz mintha ő mindent ingyen kapna és nem dolgozna meg mindenért akár a párkapcsolat akár a munka területén.

2014. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
pont, hogy a testvér áll így hozzá
2014. aug. 18. 11:56
 24/58 A kérdező kommentje:

*mármint a jómódú testvér


nem kell adni a csórónak, mert neki is úgy van, hogy megdolgozik érte. mintha a csóró nem dolgozna meg érte...

2014. aug. 18. 11:57
 25/58 anonim ***** válasza:
100%

Mármint, hogy te kapsz ingyen:) Végül is igaz nem?

27 ezres gyed pl fogalmam sincs hogy lehet összeszedni, az van gyes ami segély vagy szülés előtt max közmunkáztál mert még a minimálbérből számolt gyed is több.

2014. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
a gyedből még lejönnek a tartozások, úgy jön ki a végösszeg 50 ezer, amiből meg kell élni. rezsi, babadolgok, megélhetés. ennyi rá a fedezet.
2014. aug. 18. 12:41
 27/58 anonim ***** válasza:
92%
Na most akkor gonosz leszek és kegyetlen, de azért megkérdezem. Mi a jó büdös francnak vállaltál gyereket a semmire? Miért nem ért rá akkor amikor már kicsit stabilabban állsz? Annyira nem tudom sajnálni az ilyeneket. "Jaaajj nem tudjuk fizetni a számlákat, alig telik zsíros kenyérre, de azért pottyantsunk már ki pár gyereket biztos ami biztos!" Soha nem fogom megérteni ezt a felfogást... Valószínűleg a testvéred sem ok nélkül áll így a dologhoz.
2014. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
89%

Plusz ugye utolsó stabil kapcsolat is hiányzott belőle ha már gyed alatt egyedülálló valaki.

Bár biztos ő is véletlen baba, mint itt sok kérdésben.

2014. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
86%
Akkor a kedves szerencsetlenke testver kapja ossze magat, menjen el dolgozni es maris nem 50ebol kell megelnie. Ennyi
2014. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez is igaz gyed mellett már teljes munkaidőben lehet dolgozni.Így gyed meg fizetést is kapnál.
2014. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!