Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogos a testvér háborgása, ha...

Jogos a testvér háborgása, ha ő nem kap a szüleitől 10-20 ezret néha, mert félmillákat keresnek a párjával, míg testvére egyedül gyerekkel 50 ezerből él?

Figyelt kérdés
arany életet élnek, nem szorulnak senkire, ráadásul együtt párban. és sérelmezi, ha testvére kap valamennyi segítséget, jelzem NÉHA, nagyon ritkán, kb félévente a szülőktől.
2014. aug. 18. 10:03
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:

a gyerekes dolgozott, volt párja, meghalt, tervezett baba volt.

baba mellett meg nem tud dolgozni, vagy járjon haza szoptatni? egyesek hihetetlenek itt a gyk-n.

úgy látszik ilyenek az emberek.

2014. aug. 18. 12:57
 32/58 anonim ***** válasza:
100%
Ah, arvasagival egyutt 50e marad???? Egyre inkabb belekeveredsz a kamusztoridba
2014. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:
milyen árvasági?
2014. aug. 18. 12:59
 34/58 anonim ***** válasza:
100%
Gyereknek volt apja akkor jár árvasági. Kamu kérdés, menj inkább segíts anyukádnak ilyen hülyeségek helyett.
2014. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%
Hat tudod, ha diplomas anyuka vagy, akkor annyi eszed lehetne, hogy tudd, mi az. Az a gyermek, akinek egyik vagy mindket szuloje elhalalozott, arvaellatasra jogosult.
2014. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez pont fordítva van, írtam is valamelyik nap ki egy kérdést róla. Tesómat megtámogatták mindennel mert rosszul éltek (vettek házat, kocsit nekik, fizetik a rezsijüket), szóval ők a pénzüket már csak a kajára és szórakozásra költik, már tökjól élnek és tesómnak dolgoznia se kell menni de anyuék továbbra is tolják őket pénzzel, mert kell nekik nyaralásra, új kocsira, luxusfényképezőgép... stb.


Mi csórók vagyunk de még nem kaptunk tőlük semmit, még mikor kölcsön kértem se. Apu azt mondta olyan büszke rám hogy megállok a saját lábamon. Hát kösz, de milyen körülmények között... mikor eljönnek hozzánk látogatóba akkor én szégyellem magam hogy mennyire rossz körülmények között vagyunk, de őket nem zavarja... tesóm néha mondja hogy kikéne festenetek, cseréljetek nyílászárókat, tetőt, én meg legszívesebben hozzávágnám hogy miből bakker? Vegyünk fel jelzáloghitelt és adósodjunk el? Mikor hazamegyünk bekerülünk a luxusvilágba aztán jövünk haza a csóróságba de már lesz**om, az a lényeg hogy boldogok vagyunk a párommal :))


Na mindegy, ezután a kérdés után is megkell állapítanom, hogy a szüleim nem komplettek. Nem kötelező segíteniük, de akkor a másiknak se tegyék.

2014. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:

Miért kell úgy leírni egy történetet mintha nem veled történne meg mikor mindenki tudja?

Amúgy a gyerek kap árvasági ellátást 18 éves koráig...

2014. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:

csak azt nem értem miért abba kell belemenni, hogy a csóró miért csóró, miért nem lehet elkönyvelni, hogy ez adatott neki és kész.

nem ez a lényege a kérdésemnek.


csak szerintem durva, hogy akik élnek mint hal a vízben, más meg amíg kenyeret nem tud venni,miért azt nézik, hogy nehogy az kapjon, ha ő nem.

2014. aug. 18. 16:50
 39/58 A kérdező kommentje:
ja meg az ő gyerekük méregdrága dolgokat kap, a csóróé meg semmit, de ez más téma, gondolom a szülők olyankor nekik akarnak vetíteni. csak megjegyeztem.
2014. aug. 18. 16:51
 40/58 anonim ***** válasza:
69%
Nézd, ha neked nem tűnik fel, hogy a szüleid igazságtalanok, hiszen nem kezelik egyformán a ket gyereküket, akkor a gond veled van. A testvered nem tehet arrol, hogy te csóró vagy, bármennyire is erre szeretnél kilyukadni. Ertem n, hogy irigy vagy, de ehelyett inkabb segíts magadon.m
2014. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!