Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogos a testvér háborgása, ha...

Jogos a testvér háborgása, ha ő nem kap a szüleitől 10-20 ezret néha, mert félmillákat keresnek a párjával, míg testvére egyedül gyerekkel 50 ezerből él?

Figyelt kérdés
arany életet élnek, nem szorulnak senkire, ráadásul együtt párban. és sérelmezi, ha testvére kap valamennyi segítséget, jelzem NÉHA, nagyon ritkán, kb félévente a szülőktől.
2014. aug. 18. 10:03
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
20%
Ha félmillát keresnék, akkor igyekeznék segíteni a szegényebb testvéremet, mert erről szól a család. Pofám leszakad, hogy van, aki ekkora fizetéssel még elvárja, hogy ő is kapjon húszezret, ha a tesója kap. Ja és árvasági akkor jár, ha már megvolt az apasági nyilatkozat az apa halála előtt, anélkül nem tudom, hogy bizonyítaná.
2014. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
különben meg ha tényleg ennyire rosszul élsz, akkor elmehetnél dolgozni, ha kapsz melót a városodban. a szoptatás nem az anyai szeretet non plus ultrája, többnyire azok állítják be annak, akiknek első komoly eredményük az életben, hogy tejel a cicijük.
2014. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:
már nem azért utolsó, van akinek a gyerek az első(pláne pár hónaposan, hiszen nemrég született), nem egy munkahely. tudom másoknak más a sorrend.
2014. aug. 22. 22:48
 54/58 anonim ***** válasza:
Gyereked lenen az első miközben nyomorog , és másra irigykedsz ne röhögtess.
2014. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:

csak hiszed

van, aki örül annak, ha a testvére boldog.semmi irígység.


és jóhogy a gyerek az első akinek csak az anyja van. még az is eldobná, jah be intézetbe és hajrá karrier.

2014. aug. 22. 22:55
 56/58 anonim ***** válasza:
Kérdező azt nem tudom eldönteni hogy te ezt magad is elhiszed akkor van nagyobb baj vagy csak velünk akarod elhitetni?
2014. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:
amikor viszont pár hónaposan valaki bölcsibe adná a gyerekét, hogy dolgozzon, akkor meg azért akarja mindenki szétmarni, hogy milyen anya.
2014. aug. 22. 23:03
 58/58 anonim ***** válasza:
Eddig sehol nem írtad, hogy pár hónapos a gyerek. Sok olyan nő van, aki akkor is otthon csücsül 3 évig és várja, hogy eltartsák, ha amúgy emiatt hal éhen a gyereke, és már ezekből indulok ki, bocs hogy egy kalap alá vettelek velük. Szerintem egyébként nem szép, amit a testvéred csinál. Normális szülő szerintem nem pont 50%-50% arányban támogatja a gyerekeit, hanem annak ad, amelyiknek kevesebb van, mert az lenne a cél, hogy nagyjából egyforma életszínvonalon lássa élni őket.
2014. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!