Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lányunk októberben lesz 5...

Lányunk októberben lesz 5 éves, januárban érkezik a kistesó. Nagyon nagy lesz a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Akik hasonló van (akár gyerekként a testvérével, akár szülőként az ő gyerekeinél) mi a tapasztalatotok?
2014. aug. 24. 16:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

az öcsém és közöttem is majdnem 5 év van. amíg kisebb voltam sokszor féltékenykedtem rá, most, hogy nagyobbak vagyunk sokkal jobban megértjük egymást. van, hogy anya érzi magát kirekesztettnek olyan jól elvagyunk.

egyébként a #5 teljesen helyesen látja a dolgokat. az a legjobb, ha külön szobát kapnak, mert a rendrakásnál mindig az egyik fogja húzni a rövidebbet. vagy a nagyobb pakoltat el mindent a kicsivel, vagy a kicsi mentesül a rendrakás alól mert "ő még kicsi, mutass neki példát"

20/l

2014. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Tesóm és köztem 8 év van és nagyon jó a kapcsolatunk, mindig számíthattunk a másikra, és játszott velem mikor kicsi voltam (mivel a tesója vagyok és szeret).

Viszont bátyám aki 10 évvel idősebb (tehát köztük 2 év van) egyikünkkel sincs túl jóban, sőt ők sokat verekedtek, meg utálkoztak.


A testvéri szeretet NEM EZEN MÚLIK! Felőlem lepontozhattok, mint a többieket akik szerint inkább személyiségfüggő, de akkor is ez az igazság. Ha jó testvérek, lehet köztük 20 év is, akkor is szeretni fogják egymást.

2014. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha most itt azt mondják, hogy nagy lesz, akkor odaadod másnak a gyereket, ha megszületett? Nem értelek. Miért nem gondolkodtál ezen azelőtt, mielőtt teherbe estél? Mellesleg szerintem nem nagy, köztem és bátyám közt 13 év van, kívánni sem tudnék jobb tesót, nagyon jó a kapcsolatunk.
2014. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
köztünk a nővéremmel is pontosan ennyi a kor külömbség, ez nem sok szerintem pont jó, nagyon sokat segít nekem és örülök, hogy nem fordítva van ez
2014. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!