Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogos a húgom felháborodása,...

Jogos a húgom felháborodása, amiért nem örülünk a terhességének?

Figyelt kérdés

A húgom és a férje albérletben élnek. A húgom még otthon vagy gyes-en, sosem dolgozott. A párjának alkalmi munkái vannak. Anyagilag ránk és a szüleinkre szorulnak.


Most közölte, hogy megint terhes, és amikor nem tapsikoltam örömömben akkor elmondott minden szívtelen dögnek.


Ennek lassan 1 hete, azóta nem beszéltünk. Hívjam én? Közeledjek hozzá, vagy várjam amíg ő jelentkezik?


2014. dec. 7. 11:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
66%
Azt mondanam neki, hogy csinaljanak meg minimum 1-et aztan elmehet hivatasos anyanak. A tobbit mar a tobbiek megirtak elottem.
2014. dec. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
4%
Mennyi álszent ember van itt te jó ég
2014. dec. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Az első reakcióm az volt, hogy ne vicceljen.

Amikor felfogtam, hogy komolyan beszél, akkor valami olyat mondtam hogy elment a maradék eszük is a férjével.

Végül már ott tartottunk, hogy ez a baba pont olyan, mint a meglévő, ha őt nem akarom akkor a nagyhoz sincs közöm. Meg hogy attól, hogy mi olyan önzők vagyunk a férjemmel hogy csak 1 gyereket vállaltunk, ők nem fogják megfosztani a gyereküket a testvértől.


Anyuék azért támogatják őket, mert annak idején engem is támogattak.

2014. dec. 7. 12:49
 24/28 anonim ***** válasza:
85%
Ezt miből gondolod kedves 22.- es ?!
2014. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy ti pont azok a naiv tipusok vagytok szerintem, akiknek csak elsirja egyszer magat, vagy egy hetig duzzog (lasd a te peldadat), es mar megsajnaljatok es tovabb tommitek a loveval (az alberlet, gyogyszer stb, nektek ugyan ugy penz) mondvan "jaj ezek utan tuti mas lesz". + Erzelmileg is zsarol titeket, hogy ne legyetek akkor kivancsiak a nagyra sem.

Bolond ez a no(a kistestveres dologra inkabb nem irok semmit), es nem fog megvaltozni, ha ti ezt igy folytatjatok. Elkell venni a segito kezeket, hogy megtanuljon jarni! Nem nott meg fel, itt az ideje...

2014. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
69%

25-ös válaszolóval egyetértek.

Pénzcsapot elzárni, de mivel a szegény ártatlan gyerekek nem tehetnek róla, én megmondanám, hogy a gyerekeket befogadom, ha kivágják őket az albérletből. Én nem hagynám, hogy az unokaöcséim/unokahúgaim nevelőszülőkhöz/intézetbe vagy bárhová kerüljenek. De azért hülyének se nézzenek a szülők. Pont azért csinálták, mert tudják, hogy megtehetik. A második baba után pedig fog jönni a harmadik.

2014. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem jogos. Ingyenélők a férjével együtt. Ha nem fejezitek be a pénzelésüket, akkor örökre a nyakatokon ragadnak. De, aki a hugit teljesen felmenti és a férjét okolja, azért az is elgondolkodhatna kicsit. Mindketten teljes mértékben hibásak.
2014. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ne adjatok semmit. Nehogy mar a ti nyakatokra babazzanak! Szuljon akkor ha biztositani tud mindent a gyerek(ek)nek egyedul is!

Ha veletek (ne adj isten) tortenik valami, mi lesz veluk??

Gyereket nem lehet visszakuldeni....

2014. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!