Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szeintetek hogy lehet elfelejt...

Szeintetek hogy lehet elfelejteni, hogy van testvéred és neki családja?

Figyelt kérdés
Összevesztünk tesómmal(inkább sógórnõmmel) pár éve. Nem az én hibám volt, de gondoltam h azóta jó lenne rendezi a kapcsolatunkat. Nem egyszer, kérszer, többször. Most kaptam a nõtõl egy üzit, h felejtsem el ōket, nekik nem hiányzok. Lépjek már ki az életükbõl. Na persze kicsit cifrábban. Ast hiszem feladtam hogy normális családom legyen. Szüleim sem élnek. Hogy lehet elfelejteni õket? De most komolyan? Nem lehet kitörölni az agyból, szívbõl õket. Igazából tudom h ez nem igazi kérdés, csak ki akartam írni. Köszi

#testvér #sógornõ
2014. dec. 22. 13:46
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de tuti nem írok tesómnak Karácsony elōtt, mert akkor meg lesz a sóg.nõmnek az öröme, hogy "balhézok". Amúgy sem akarom h õk veszekedjenek mert akár milyen is a nõ, õk már egy család! Nincs értelme szétszedni õket...
2014. dec. 22. 14:35
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. dec. 22. 14:47
 13/29 anonim ***** válasza:
54%

Hu nem irigyellek, én is 2 évig nem beszéltem a családommal, és nehéz volt újra elkezdeni...


Szerintem próbálj meg írni nekik, akár kezdheted a sógornőddel is, hogy nagyon sajnálod hogy akkor nem tudtál nekik segíteni (nem mintha kötelességed lett volna, de mindegy, ezt ne írd!), csak akkoriban nagyon magad alatt voltál, viszont azóta is hálás vagy nekik, hogy befogadtak, stb. szeretnéd rendezni a kapcsolatotokat, mert akármi is történt, ti egy család vagytok.

Írd meg a testvérednek is, csak vele kicsit közelebbi hangnemet is megüthetsz, hogy hiányzik és szeretnéd megismerni a gyerekeit is stb.

2014. dec. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Sogorno kinyalhatja. Engem biztos nem gatolna meg valami irigy szuka abban, hogy a testveremmel beszeljek!

Egyebkent tesod hogyan all ehhez? O keres teged?

2014. dec. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Soha nem keresett..De már tudom h mit csinálok. Karácsony után rákérdezek. De a nõnek nem nyalizok. Tuti h nem fogom még azt sem sugallni h az én hibám. Pláne h mikor eljöttem onnan, mindenkinek elhordott mindennek. Jó biztos nem vagyok tökéletes, de ezt tuti nem érdemeltem.
2014. dec. 22. 16:13
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod a testvéredet SZEMÉLYESEN felhívni? Nincs telefonja? Mert akkor nem kellene a sógornőt belevonni, kettem is megbeszélhetitek a dolgot, anélkül, hogy "idegen" beleszólna.

Ez mégiscsak a kettőtők dolga, nem?

2014. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe sem jutna a parom elvalasztani a testveretol, pedig az egyikkel nem csipjuk egymast, megsem ereznem jogosnak beleszolni a dolgaikba, balhezni ha tartjak a kapcsolatot!
2014. dec. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

nem nagyon értem, miért kell minden kommunikációnak a sógornőn keresztül történnie.

mi ez, óvoda?

2014. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Ja persze a tesómat fogom keresni, nem máson keresztül.
2014. dec. 22. 17:21
 20/29 A kérdező kommentje:
18-as. Nem mondtam h rajta keresztül beszélünk. Egy db üzit írt nekem a sóg.nõm, amire nem is vàlaszoltam inkább.. Csak nem akarok Karácsonyig szólni semmit a tesómnak. Unokahugommal szoktam csetelni csak. Ezt tudta meg sóg.nõm és kaptam egy gyönyörū üzit tõle. Néha szoktam a családnak semmitmondó üzit küldeni. Pl boldog szülinapot. ennyi. Tesómmal néha megpróbáltam beszélni az elmúlt 6 év alatt. Õ egyszer SEM keresett. Ennyi a szitu.
2014. dec. 22. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!