Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szeintetek hogy lehet elfelejt...

Szeintetek hogy lehet elfelejteni, hogy van testvéred és neki családja?

Figyelt kérdés
Összevesztünk tesómmal(inkább sógórnõmmel) pár éve. Nem az én hibám volt, de gondoltam h azóta jó lenne rendezi a kapcsolatunkat. Nem egyszer, kérszer, többször. Most kaptam a nõtõl egy üzit, h felejtsem el ōket, nekik nem hiányzok. Lépjek már ki az életükbõl. Na persze kicsit cifrábban. Ast hiszem feladtam hogy normális családom legyen. Szüleim sem élnek. Hogy lehet elfelejteni õket? De most komolyan? Nem lehet kitörölni az agyból, szívbõl õket. Igazából tudom h ez nem igazi kérdés, csak ki akartam írni. Köszi

#testvér #sógornõ
2014. dec. 22. 13:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ha viszont a testvéredet ennyire nem érdekled...ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel...unokahugival beszélgetnék, oszt annyi.
2014. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekled őket sajnos,ez van.Nekem is ismerős a szitu,csak annyiban más,hogy az egyik szülőm,-aki már halott- testvére és családja van megsértődve,szintèn anyagiak miatt.Holott végül ők jártak jobban,mégis nekik áll feljebb.Én hagyom őket,ők nem foglalkoznak velem szintén.Szerintem te se törődj velük...főleg,ha 6 éve nem kerestek.Én az unokahúggal sem beszélnék a helyedben,de te tudod...
2014. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
hívd fel a testvéred, és vele beszélj, ne a feleséggel. elsösorban atestvéreddel békülj ki, ülj le vele és beszéljétek át mit történt. a sógornöd maradjon ki ebből, ő rá nem tartozik, nem vele akarsz békülni. Ha egyszer elválnak, akkor majd a tesóddal legyél jóban, ne vele.a tesóddal találkozhatsz, nálad, vagy 1 étteremben a sógornő nélkül. öt kizárhatod az életedből, de a testvéred nem.
2014. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Na kaptam még egy üzit. Kicsit cifrább, mint az elsõ. Áááááááá, akkor sem megyek le az õ szintjére....Mondjuk a kis ördög bennem van h annyit írok: Neked is Boldog Karácsonyi Ünnepeket! De tudom h ez olaj lenne a tūzre. Kár h most vannak az ünnepek...
2014. dec. 23. 15:28
 25/29 anonim ***** válasza:
szerintem ne írj semmit. legfeljebb az unokahugodnak írjál, hogy boldog karácsonyt!!!A tesóddal talizzál ünnepek után, és beszéld meg vele a situt.
2014. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Okkal nagyobb ideg az neki, ha látja, hogy elolvastad, de válaszra sem méltatod.


Én az ünnepek után felhívnám a tesómat, hogy tudnátok-e találkozni, de csak ketten. Ha megy a nő is, akkor sarkon fordulsz, majd ha értetlenkedik, elküldöd neki a kedves üzeneteket amiket szíve hölgyétől kaptál.

Nekem úgy tűnik, hogy a nő kavarja a szart.

2014. dec. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Én kicsit jobban ragaszkodnék a testvéremhez: addig biztos nem adném fel, amíg személyesen meg nem beszéltük a dolgot, és nem látom rajta, hogy felfogta az én nézőpontomat is. Utána, ha úgy döntene, hogy a felesége fontosabb megérteném, de addig nem.

Mielőtt anya meghalt, az volt az utolsó tanácsa, hogy mindig ragaszkodjunk egymáshoz a testvéremmel. Szerintem igaza volt, a húgomra azóta is mindig számíthatok, tudjuk, hogy még a legszilárdabb szerelem se biztos, hogy kitart annyi évet, mint amióta mi testvérek vagyunk. De tudom, hogy ezt nem mindig lehet:

Apa anya halála után pár évvel megismerkedett egy másik nővel, és érte teljesen megváltozott. Megértem, mert nélküle nagyon magányos lenne, úgy döntött, hogy megér neki a kapcsolat annyit, hogy a barátaivel ne tartsa a kapcsolatot, meg vega legyen. Ezt is el kell fogadni, mert nem tudhatod, mennyire fájna neki a párja nélkül, egy társat nem helyettesíthetnek se a lányai, se a testvére.

Másrészről én biztos nem hoznám a páromat olyan helyzetbe, hogy eltiltsam a rokonaitól, akkor sem, ha én magam nem jövök ki velük, mert tudom, hogy őket is szereti, és nem akarok fájdalmat okozni neki.

2014. dec. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Ez az! Megértem a tesóm is. Tényleg együtt vannak jóban-rosszban. Nem akarok neki, meg unokahugomnak rosszat. De ma kiverte a biztosítékot!!
2014. dec. 25. 01:56
 29/29 anonim ***** válasza:
(:(:
2014. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!