Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért akadt ki a húgom, azért...

Miért akadt ki a húgom, azért mert véletlen rányitottam a fürdőben?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és van egy 14 éves húgom.Tegnap este későn értek haza ezért ma reggel zuhanyzott le.Én később keltem és még fáradt voltam aztán csak úgy benyitottam a fürdőszobába és megláttam a húgom meztelenül.Mondtam hogy bocsi és gyorsan becsuktam az ajtót.Erre amikor felöltözött bejött a szobámba és nekem esett hogy mit képzelek magamról meg miért nem tudok kopogni és neki ez mennyire megalázó.Nem tudtam mit kezdeni a dologgal.Már láttam őt meztelen amúgy is.Én nem csinálok ebből problémát ha valaki véletlen rám nyit.Csak szerintem reagálta túl?

2015. jan. 24. 11:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%
Lehet csinálni karton papírból olyan táblát aminek az egyikk oldalára ráíjátok hogy szabad a másikra meg, hogy foglat, ragasztotok rá madzagot és leakasztátok egy kis szögre. Ezzel szerintem meg is van oldva. :)
2015. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
11%
Egyszerű megoldás: Mindenki zárja magára a fűrdő ajtaját.
2015. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
9%

Ne agyalj rajta. A húgod lassan nő lesz.

A nőknek meg vannak ilyen beütései. Hozzá kell szokni.

Erre nincs magyarázat.. egyszerűen nő. :)

2015. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Engem egyáltalán nem zavar hogy megláttam.Ő a húgom nem egy idegen lány,nincs mit szégyellnünk egymás között.Mondom én nem csinálnék problémát abból ha valaki véletlen meglátna meztelenül.
2015. jan. 24. 13:54
 15/27 anonim ***** válasza:
1%

Kedves #7!

"Kulturált emberek vagyunk, kopogjunk." Imé a kopogo szellem! Ugy járkál a saját lakásában, hogy mindig mindenütt kopog. Gyakran csak azért megy át másik helyiségbe mert kopoghatnékja van.

"Nem vagyunk állatok, hogy fizikai akadály kelljen ahhoz hogy ne nyissunk rá valakire, tiszteljük meg a másikat azzal hogy kopogunk. Nem kerül semmibe." és milyen jo is egy kicsit kopogni?

Azt hiszem töled frászt kapnak a veled együttélök. Vszinüleg inkább 1000X vállanák, hogy rájuk nyitsz, mint igy osztod az észt!

2015. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
98%

# 15


Biztos frászt kapnak tőlem amiért nem nyitok rá senkire zuhanyzás közben :D


Nem osztom az észt, nálunk ez mindig alap volt.

2015. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg csak kamaszodik, kezd szégyenlősebb lenni. Ez normális, de egyébként ezen nem kell kiakadni szerintem. Nálunk nem szokás egymás előtt még csak fehérneműben sem mászkálni, de ettől függetlenül ha valamelyikünk véletlenül rányit a másikra öltözködés közben mondjuk, abból nem csinálunk problémát. Nyilván én sem örülnék neki, ha zuhanyzás közben valaki bejönne (mondjuk nálunk van kulcs meg kihallatszik a víz hangja is) én meg ott állnék meztelenül, de megesik az ilyen. Nem számítottál rá, hogy ő most fürdik, bocsánatot kértél és kimentél. Szerintem ebben nincs semmi és ezen nem kell utólag gondolkodni. Nem kell mindig, mindenhol kopogni, de ha nem vagy benne biztos, hogy üres a fürdő akkor inkább tedd meg és úgy biztosan elkerülhetőek ezek a helyzetek. Vagy esetleg megkérhetitek a szüleiteket, hogy egy kulccsal vagy retesszel be tudjátok zárni az ajtót.
2015. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
62%
Önző hozzáállás, hogy "engem nem zavarna". És? Megold ez itt valamit? Nem. A tesódat zavarja.
2015. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező!

Tanuld meg, hogy egy nő csak akkor hisztizik ilyenért, ha olyankor látják meg pucéran, amikor ő nem akarta.

Azután majd ő "villant" úton-útfélen, ha meglát egy pasast.

2015. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
70%

Csak kamaszodik. Ennyi. Szerintem te se tulajdoníts neki nagyobb ügyet a kelleténél.


Én múltkor a sógoromra nyitottam rá a wc ajtót, mikor nálunk aludtak vendégségbe. A ciki az egészben az volt, hogy rajtam nem volt ruha, mert elfelejtettem, hogy vendégek vannak nálunk, én is mentem volna zuhanyozni. Ő meg mivel korán volt, nem kapcsolt villanyt, így esélytelenek voltunk a szituban. Jót nevettünk és kész. Van ilyen.

2015. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!