Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért akadt ki a húgom, azért...

Miért akadt ki a húgom, azért mert véletlen rányitottam a fürdőben?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és van egy 14 éves húgom.Tegnap este későn értek haza ezért ma reggel zuhanyzott le.Én később keltem és még fáradt voltam aztán csak úgy benyitottam a fürdőszobába és megláttam a húgom meztelenül.Mondtam hogy bocsi és gyorsan becsuktam az ajtót.Erre amikor felöltözött bejött a szobámba és nekem esett hogy mit képzelek magamról meg miért nem tudok kopogni és neki ez mennyire megalázó.Nem tudtam mit kezdeni a dologgal.Már láttam őt meztelen amúgy is.Én nem csinálok ebből problémát ha valaki véletlen rám nyit.Csak szerintem reagálta túl?

2015. jan. 24. 11:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
96%
Tulreagalta. Nem kicsit, sok mindent nem meg nem lathattal ha meg gyorsan becsuktad az ajtot akkor plane. Ha csak furdott es nem mast csinalt akkor mar vegkepp nem ertem a reakciot.
2015. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Éppen törölközött és mindent láttam.
2015. jan. 24. 18:53
 23/27 anonim ***** válasza:
70%

"Tanuld meg, hogy egy nő csak akkor hisztizik ilyenért, ha olyankor látják meg pucéran, amikor ő nem akarta."


De hát ez nem logikus? A saját döntése, hogy ki előtt pucérkodik. Nyilván ha a pasijának mutogatja majd magát, a saját döntése lesz.

2015. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
törölközött hmm és még is mondent? mimindent?
2015. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Te beteg vagy b.azdmeg... Már ötször leírtad hogy mennyire nem zavar ha meztelenül látod meg hogy mindent láttál.. Normális ember nagy ívben próbálja kerülni hogy a nővérét meztelenül lássa, te meg nyugtatni akarod magad hogy milyen normális hogy rányitod az ajtót.
2015. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem a nővérem hanem a húgom,másrészt csak azt mondom hogy szerintem ezt nem kell félre érteni mert véletlen volt!Nem azt mondom hogy egymásra kell nyitogatni!
2015. jan. 24. 21:55
 27/27 anonim ***** válasza:
66%

Nézd!

Ha nem szeretné, hogy rányissanak, akkor bezárná az ajtót!!


Ha meg szeretné, akkor NEM zárja be.

Ennyi.

2015. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!