Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most mar sose fog raerni a...

Most mar sose fog raerni a noverem?

Figyelt kérdés
A noverem iden erettsegizik. Nagyon durvan maximalista es ez a tanulasra is kihat. Kb. az egesz tananyagot oda vissza fujja, ha almabol keltik fel, akkor is, siman a tobbiek elott jar, az osszes tetele reg kivan dolgozva, az emeltekbol is es meg is tanulta mar, de ez nem eleg neki. Folymtosan bujja a konyveket, tokeletesiti, kiegesziti a jegyzeteit. Lassan fel eve sehol nem voltuk. Elotte rengeteg kozos programunk volt. Most elmegy suliba, hazajon, elmegy futni, zuhany, kaja es megy tanulni. Tokre orulok neki, mert engem is motival, a szuleim is buszkek ra, de akkoris. :( Nem bulizni akarok, mert sose volt az a buliba jaros, mindig az a konyvmoly tipus volt, csak mondjuk, hogy elmenjunk kutyazni, vagy kavezni vagy akarmi. Mint regen. :( Az egyetemen meg ugye ennel sokkal tobb az anyag es, ot ismerve onnantol kb. bekoltozik a konyvtarba. Es tudom, hogy neki ez a boldogsag, a baratja is kopp ilyen, de neha hianyzik. Ha megkerdezem miert hajt, ha mar reg kesz van, azt mondja, hogy kihasznalja az idot es tokeletesiti a tudasat. Felek, hogy elveszitenem:( ha ez szamit 16 vagyok.

2015. febr. 21. 23:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, néhány hónap és minden olyan lesz, mint régen. Lehet, hogy valami olyan szakra akar bekerülni, amire 460 pont kell, nem? Akkor megértem, hogy ennyit tanul, mert annyi pontot csak 90%++ érettségikkel lehet összeszedni.
2015. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Uolso. Irtam h mindkig ilyen volt, csak akkor heti 1-2 alkalommal ert. De az egyetemen 1 vizsga annyi mint az erettsegi vagy tobb. Es mivel mingden tanulassal tok hamar vegez tuti felvesz egy csomo tantargyatcsak hogy legyen mit csinalnia.
2015. febr. 22. 10:44
 13/15 anonim ***** válasza:
menj vele futni!
2015. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok. Tok mas az idobeosztasunk. Neki a futas is kikapcsolodas, zenet hallgat kozben, nezi a tajat, egyedul szeret menni. Meg azt az orult tempot, ami o diktal..hat komolyan a gepardot leelozne. Pedig felvetettem mar neki. Hetvegente a pasijaval csinalnak valamit, de a pasija ugyanz mint o csak o fizikusnak tanul. Sokszor nem is ertem mirol beszelnek. Hetvegente egyutt jarnak futni, ha jo az ido evezni, maszni. Akkor se tudnek beszelgetni vele. :(
2015. febr. 22. 13:51
 15/15 A kérdező kommentje:
Na mindegy. Vegulis olrulok a sikereinek. Tudom, hogy ez az elete, mindig is az a tudos tipus volt. Kar, hgy ez ennyi idot elvesz minden mastol, de ha mondjuk en is ilyen szenvedellyel tudnek csinalni valamit, biztos megertene o is.
2015. febr. 22. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!