Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Családban menyire és hogyan...

Családban menyire és hogyan szokás a köszönés? Mi az értelme?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 22:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Ha nem történik meg az mit jelent?


Konkrétan 2 olyan eset volt hogy a 18 éves öcsém felkelt tegnap reggel ettem az előszobában ki jött a szobájából és nem köszönt csak elkezdte meg csinálni a kaját magának és evett majd el ment az iskolába. Már ittis kényelmetlennek éreztem de aztán ma is vólt olyan hogy haza jött én épp ettem és nem köszönt. Ma szóvá tettem ere azt mondta hogy elfelejtette meg meg kérdőlyelezte hogy ithon minek? Én úgy érzem ez valamért akkorsem okés de most nem látom át ezt. Kérdeztem van e baja de azt mondja nincs.

2015. ápr. 22. 22:33
 12/24 anonim ***** válasza:
50%
Kérdőlyelezte???? Napi kamu?
2015. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Napi kamu? Mire gondolsz?
2015. ápr. 22. 22:48
 14/24 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én napjába többször is köszönök, meg becézgetek...


Ahoj padre!

Hoj!

Szia anycó.

Nem udvariasságból... szeretetből.

2015. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Csak fejsd kinyugodtan azért kérdeztem mert segítségre van szükségem.
2015. ápr. 22. 22:55
 16/24 A kérdező kommentje:
Azt mondod csak le szerel ne hagyam hogy átverjen?
2015. ápr. 22. 23:20
 17/24 anonim ***** válasza:

egy 18 lves kamasz ők ilyenek

ha megkédezed mi volt a suliban, vagy visszakérdez, hogy közöd? vagy annyit mond semmi, vagy meg se hallja a kérdésed, örül hogy nincs suliban nemhogy még arról beszélni


ez van a köszönéssel is, most el van a maga kisvilágában nemigen vesz észre másokat

meg nevelés kérdése is


ne képzelj bele semmi rosszat

2015. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
hát én családban pl. nem mondom,hogy jó éjszakát, jó étvágyat. régebben mindig kellett reggeli és esti puszit adni, szerencsére ezekből kinőttünk.
2015. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Elég ingerszegény környezetben nőhettél felXD
2015. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A helyesírásodra célzott az egyik válaszoló, de annyira gyatra a helyesírásod, hogy észre se vetted.

Egyébként tényleg, sokszor a kamaszok csak csuklóból bunkók. Majd megváltozik pár év múlva.

2015. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!