Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Családban menyire és hogyan...

Családban menyire és hogyan szokás a köszönés? Mi az értelme?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 22:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Jaja, szerintem sem nagy ügy, egyszerűen ebben a korban a kölykök néha ilyen kis bunkók. Többnyire kinövik. De lehet, hogy valamiért morc volt vagy megkérdőjelez mindenfélét, mert olyan korszaka van. Mit tudom én, de nem csinálnék belőle ügyet :)
2015. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Megvigyeltem hogy kicsit kisseb öcsém is ilyen. De most azon elmélkedem énsem mindig szoktam köszönni ha anyám az előszobában van. Sztem ez igazából nem is elvárás de most olyan fúrcsa vólt egy ideje mintha keresztül nézne rajtam lázadna ellenem.
2015. ápr. 25. 04:23
 23/24 anonim válasza:
Aki nem tiszteli az idősebbeket még a saját hozzátartói esetében sem, arra igen nehéz öreg kor vár. Nem lesz aki segítse és együtt érezzen vele.
2015. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ennek nem volt sok értelme. aki öreg, annak miért számítana, hogy tiszteli-e a nála idősebbeket?
2015. ápr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!