Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit szólnátok ehhez? Egy...

Ti mit szólnátok ehhez? Egy felnőtt nő ne legyen már ennyire gyerekes

Figyelt kérdés

Elmentem sógornőmhöz, bátyám párja. Másfél hónapja költöztek be a lakásukba na de ám ami ott van, rózsaszín tészta szűrő, sajtreszelő, merőkanál tányérok vágódeszka, egyszóval minden tökre olyan mintha egy kis barbi konyha lenne...még ha ő maga pláza cica lenne azt mondom oké, de ezek a színek morbidok. Na meg az a kis színes muffin mintás törlőruha....

Ezektől már egy fokkal az jobb hogy van piros kék színekben pompázó tányérok, de ez a rózsaszín őrület gáz.


egy 23 éves majdnem anyukától többet vár az ember...nem?

Mikor mentem pont mosogatott és eléggé elrettentett.


2015. jún. 24. 14:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 Költőnő? ***** válasza:
100%

Kérdezőt úgy szézkaptátok, h meg se mer mukkanni:)

Nekem 35 évesen akkor szégyellnem kellene a garfield-os begrém és a kázmér és huba gyűjteményem:)

Pedig Kázmérka epic:)

2015. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ezzel semmi baj. Nekem van olyan 30+-os nő ismerősöm, aki mániákusan gyűjti a plüss mackókat, minden országból, egyedit. (nyilván az adott országra jellemzően felöltöztetve, vagy zászlóval stb.) Mégsem gondolom gyerekesnek. Nekem is volt óriás nyúl mamuszom, és tök menő volt, meg egyedi..ameddig a kutyám szét nem tépte..:( :D Mivel az ő konyhájuk, neked semmi közöd hozzá, hogy milyen színek dominálnak. Lehetne akár az egész fekete, vagy éppen sárga. A te felfogásod gáz, és látszik, hogy tipikusan csak belekötni akarsz valamibe/valakibe. Miért baj az, ha valaki színt visz az életébe, és nem az unott szürke, halványbarna vágódeszkán vágja fel a paprikát? :D Jézusom..
2015. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
100%
Banyek kérdező, most miattad majdnem összetört a matchbox a kezemben.
2015. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
90%

Én meg gyűjtöm a bögréket. Van mindenféle mesefigurás, szuperhősös. Ha elköltözök otthonról azok is jönnek majd velem. A páromnak is van egy kedvence a gyűjteményemből, ha teheti a Mickey egeresből iszik.



És mi van akkor ha majdnem anyuka?

Melyik hercegnő mániás kislány ne szeretne segíteni az anyukájának, egy muffin mintás, rózsaszín konyhában?

2015. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem azért nem ír a kérdező, mert megbántottuk, hanem mert ez a tipikus provokatív kérdés. :))

Várta, hogy majd mindenki összeugrik mindenkivel. Van egy rossz hírem, ez nem jött össze. Sőt, még jót is tettél, sok mindenkinek felvidítottad a napját, köztük nekem is. :)

Szóval köszi, és várjuk kíváncsian a többi nem mindennapi konyha leírását!


Üdv: a neonzöld konyhás. :)

2015. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
90%
az én konyhámban minden nem örökölt cucc zöld meg fekete, barátnőmnek 15 éves kora óta minden cucca rózsaszín, beleértve a konyhai eszközöket. így vagyunk boldogok 22 évesen :D
2015. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiscicás rózsaszín cucca is van, megkérdeznéd, hol vette? Kösz


38/N

2015. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
100%

jujj, én is tök gyerekes vagyok (32), nekem almazöld kattanásom van :) még a krumplipucolóm is almazöld :P de mondok jobbat, a törülközőm és a fogmosópoharam is az :P

fiam, aki már nagy culák, még mindig azzal a rózsaszín párnájával alszik amit fél évesen "lopott el" tőlem :)

férjem meg esténként xboxon a lego star warsal játszik :D

2015. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg azért nem ír, mert senki nem fújt vele egy követ és jobbnak látta olajra lépni.
2015. jún. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
100%

Hehe. :D Nekem a szobámban saját magam által egyedileg készített bútorok vannak. És anime kattanásom van :D

Van Attack on Titan-ös szekrénykém, Book of Circus által inspirált ékszertartóm, kalózos polcocskám. :D Emellé animés poszterek. :)

2015. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!