Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit szólnátok ehhez? Egy...

Ti mit szólnátok ehhez? Egy felnőtt nő ne legyen már ennyire gyerekes

Figyelt kérdés

Elmentem sógornőmhöz, bátyám párja. Másfél hónapja költöztek be a lakásukba na de ám ami ott van, rózsaszín tészta szűrő, sajtreszelő, merőkanál tányérok vágódeszka, egyszóval minden tökre olyan mintha egy kis barbi konyha lenne...még ha ő maga pláza cica lenne azt mondom oké, de ezek a színek morbidok. Na meg az a kis színes muffin mintás törlőruha....

Ezektől már egy fokkal az jobb hogy van piros kék színekben pompázó tányérok, de ez a rózsaszín őrület gáz.


egy 23 éves majdnem anyukától többet vár az ember...nem?

Mikor mentem pont mosogatott és eléggé elrettentett.


2015. jún. 24. 14:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
98%
Naaa! Én szeretem a narancssárgát! Limezölddel tarkítva még jobban!
2015. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a saját konyháddal foglalkozz. Nincs semmi gond azzal, hogy neki a rózsaszín tetszik. Én is szeretem ezt a színt, pedig már bőven elmúltam 23.
2015. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
100%

A muffin mintás törlőruhával mi a baj? S bár én alapból utálom a rózsaszínt, tisztelem az emberek szabadságjogait és ízlését s ha valakinek az tetszik, igenis legyen neki olyan :) Az is egy szín, konyhába pedig sok vidámabb/gyerekesebb szín és motívum elmegy, nem egy bankigazdagói iroda az... Privát kis hely, jó, hogy a saját ízlését viszi oda.


Egy csomó középkorú nő szereti a rózsaszínt, a virágmintát, a fodrokat, a csipkét... Nem az én világom, de ízlésesen semmi baj nincs vele, nem ízlésesen meg, nos, ha ő olyan, most mit forduljon ki magából, pláne otthon?


S miért ne lehetne valaki gyerekes felnőttként? :D Ha amúgy rendben van az élete, dolgozik, megteszi, amit kell, sóval nem abban gyerekes, hogy nem tud élni, csak van egyfajta ízlése...

Nem látom a problémát, az a helyzet.

S lehet, hogy ő is Beléd tud kötni, mert mondjuk olyan unalmas és merev vagy (ez nem az én véleményem, nem ismerlek, mindössze egy példa)...

2015. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%
*bankigazgatói
2015. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, képzeld, én pedig férfi létemre, ha tehetem, mindig citrom- vagy narancssárga WC papírt veszek. Valahogy az jobban tetszik. Nincs ezzel semmi baj.
2015. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
100%
Biztos az angol királynő is gyerekes, mert 60 felett van, és a múlt heti lóversenyre rózsaszín kosztümben meg rózsaszín kalapban ment.
2015. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
100%
Én meg Garfield-os bögréből iszom a tejet. Na bumm, és akkor mi van? 41 F.
2015. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
100%
Miért bánt téged az ő ízlése ennyire?Nem te laksz vele..Most mindenkinek egyenkonyhája kell legyen egyen eszközökkel?Mert neked az elég komoly.Az hogy az ember egy kis színt,jókedvet visz az életébe már gyerekes?Na ne már
2015. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
95%

Mindenki olyan cuccokat vesz a házába, amilyen neki tetszik. Ha nekem a hupilila tetszik, akkor azt veszek. Nem értem ez miért probléma?


Neked az "anyuka" fogalma azt jelenti, hogy egy besavanyodott, szürke egérke, aki folyamatosan szüli a gyereket és nincsenek igényei, nincsen véleménye, nem szerethet semmit. Mert a gyerekért kell feláldozni az egész életét. Hm?

2015. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
93%

Téged miért foglalkoztat ez? Tetszik neki? Legyenek rózsaszínűek a konyhai cuccai. Én személy szerint nem kedvelem a rózsaszínt, de az is csak egy szín.


Én 22 éves vagyok és még nincs saját konyhám, de a kollégiumban összeszedtem pár konyhai felszerelést és képzeld el pandamacisak (jó nem minden csak a bögrém, a tányérom, keverőtálam, vágódeszkám és múltkor akartam venni pandamacis merítőkanalat, de drága volt). Szeptemberben összeköltözünk a párommal és ezeket viszem a közös albérletbe. A párom (aki srác) pedig hozza a pingvines cuccait (bögre, kávés doboz, sószóró, cukortartó).


Sőt nem csak a konyhába lesz panda és pingvin mánia, hanem pandás ágyneműt fogunk használni (nálam most is az van) és lesz pandás plüss. A párom pedig hozza a pingvinjeit plüss és párnák formájában.


Gyerekesek vagyunk? Lehet, de nekünk tetszik.

2015. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!