Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit szólnátok ehhez? Egy...

Ti mit szólnátok ehhez? Egy felnőtt nő ne legyen már ennyire gyerekes

Figyelt kérdés

Elmentem sógornőmhöz, bátyám párja. Másfél hónapja költöztek be a lakásukba na de ám ami ott van, rózsaszín tészta szűrő, sajtreszelő, merőkanál tányérok vágódeszka, egyszóval minden tökre olyan mintha egy kis barbi konyha lenne...még ha ő maga pláza cica lenne azt mondom oké, de ezek a színek morbidok. Na meg az a kis színes muffin mintás törlőruha....

Ezektől már egy fokkal az jobb hogy van piros kék színekben pompázó tányérok, de ez a rózsaszín őrület gáz.


egy 23 éves majdnem anyukától többet vár az ember...nem?

Mikor mentem pont mosogatott és eléggé elrettentett.


2015. jún. 24. 14:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
97%

41-es, ez nagyon cuki:-)


Nekem Madagaszkár pingvinjeivel díszített bögrém van. Ajándékba kaptam a huszonéves gyerekeimtől (fiúk), abból iszom a reggeli kávémat.:-)

2015. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
96%
24 éves, dolgozó, saját háztartást vezető nő vagyok. Valószínűleg, ha belépnél a lakásunkba szörnyet halnál. Van Hello Kitty-s rózsaszín, csillogós sodrófám és kockásfülű nyulas rózsaszín tálcám. A plüssállatokról ne is beszéljünk.
2015. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nem rajongok rózsaszínért, de ha választanom kéne rózsaszín vagy fehér vágódeszka között, akkor a rózsaszínt választanám. Csak mert az nem olyan snassz.

24/L

2015. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 24 éves létemre bagolyb*zi vagyok. Baglyos a pizsamám, a poharam, a bögrém, az ágyneműhuzatom, a díszpárnáim stb. És elhiheted, hogy senkit sem érdekel.
2015. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem csak es kizarolag lila levendulas wc papirt vesz. Megmondtam neki, hogy ha jonnek a haverok, akkor ram ne merje kenni a dolgot. :D Mindenkinek vannak kulonc dolgai, rigolyai es szerintem ez egy tok jo dolog. :)
2015. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
100%

Nekem koponyáim vannak, de az speciel cool... Plüsseim persze vannak, sőt, egy bandzsa kék egeres csörgős macskajáték is, catnippel töltve. A macskát nem érdekli, de nem baj, magunknak vettem, néha megrázintom, a párom pedig levadássza az egeret. A felnövést direkt hagytuk ki az életből, de az ember olyan faj, hogy felnőttként is képes játszani, nemhiába létezik a homo ludens kifejezés... Mi harmincasok évesek vagyunk, de 50 év múlva sem leszünk normálisak, nemhogy szürkék, az tuti.


Érdekeseket írtok továbbra is, rendszeresen visszanézek :)

Én nem tudok írni érdekes konyhai cuccokról, én a feketét szeretem, bár van egy nyúlszamurájos bögrénk (a párom nyerte, amúgy egy C=64-es játék főszereplője) s egy jancsi és juliskás tányérunk, boszorkánnyal, mézeskalács házzal meg mindennel. Kedvelem, mert nem unalmas 1-2 színű. Ja és van a falon egy kép, egy ördög kevergeti az üstöt, pokolbéli kutyával és denevérrel. Rózsaszín cucc nincs, de hát az emberek ízlése különböző.

2015. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
100%
Ma felvidított ez a kérdés :-) Én is mindig visszanézek, mert hihetetlen, hogy nem csak nekem van huncut gyerekes dolgom a lakásomban, mint pl. a sajtmintás függöny, plüssgyűjtemény a polcon, és tevemintás narancssárga ágynemű.
2015. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, van egy kisparnam, amiben mar alig van anyag es az a parnahuzat van rajta ami 3 evesen a kedvencem volt. Egy kek gyerekmintas urhajos. :)
2015. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D ez a hét kérdése eddig.


Amúgy ahogy írod nem is rózsaszín minden. De mégha a tányérok meg a bútor is az lenne, és? nekem is hasonló a konyharuhám pl amúgy. És tök vidám a konyha legalább :)

2015. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagy plüss hópárduccal alszom, de psszt!


19L

2015. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!