Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit szólnátok ehhez? Egy...

Ti mit szólnátok ehhez? Egy felnőtt nő ne legyen már ennyire gyerekes

Figyelt kérdés

Elmentem sógornőmhöz, bátyám párja. Másfél hónapja költöztek be a lakásukba na de ám ami ott van, rózsaszín tészta szűrő, sajtreszelő, merőkanál tányérok vágódeszka, egyszóval minden tökre olyan mintha egy kis barbi konyha lenne...még ha ő maga pláza cica lenne azt mondom oké, de ezek a színek morbidok. Na meg az a kis színes muffin mintás törlőruha....

Ezektől már egy fokkal az jobb hogy van piros kék színekben pompázó tányérok, de ez a rózsaszín őrület gáz.


egy 23 éves majdnem anyukától többet vár az ember...nem?

Mikor mentem pont mosogatott és eléggé elrettentett.


2015. jún. 24. 14:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
99%
Az előző munkahelyem tele volt olyan mentalitású emberekkel mint te vagy. Hálás voltam az égnek, hogy kirúgtak, nem nekem kellett meghozni ezt a döntést.
2015. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
98%

Nekem meg ementálisajt mintás a konyhai függönyöm és fodros a széle. A férjemnek az a kedvence, nem is szereti, ha mást rakok fel helyette.

De hogy a rózsaszín morbid legyen... Még ha drakula mintás lenne azt mondom ok. az tényleg morbid lenne vérfoltokkal.

2015. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, hogy 23 évesen honnan van annyi pénze, hogy saját lakása és ilyen cuki új cuccai legyenek, meg még gyereket vállalni is legyen pénze, de nekem sem közöm... Viszont ha megdolgozott érte és van rá pénze, akkor miért ne? Az ő lakása, nem az enyém, és nem is a tiéd. Ha rosszul érzed ott magad, akkor ne járj oda!
2015. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
90%

Mellesleg egy mai 23 éves inkább gyerek még, mint komoly felnőtt.

Most legyen inkább egy szürke kisegér?

2015. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen. minden anyuka legyen savanyú, begyöpösödött vénkisasszony/szatyor, mint te. Gratulálok. Ezért van annyi megkeseredett ember.


Én is szívesebben takarítok, főzök szép dolgokkal, amikre öröm ránézni. Sőt anyukám is, csak neki éppen limezöld őrülete van :). Nem attól lesz az anyuka elég érett, hogy társadalmi elvárások szerint komoly holmijai vannak.


Amúgy meg nézd már mg a morbid szó jelentését szótárban, mert nem azt jelenti, amire gondolsz (segítek: a morbid halállal kapcsolatos... amit te keresel, az max. a bizarr szó)... én meg mondhatnám azt, hogy amilyen kritikus vagy, de ciki, hogy ennyire műveletlen tuskó paraszt vagy, hogy nem tudsz magyarul helyesen :D.


23 évesen meg még tök fiatal, annak ellenére, hogy Paszulypusztán 30 évvel ezelőtt az már ciki volt, ha vki 18 évesen nem esett teherbe...

2015. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer neki az tetszik :D

Én 25 vagyok és a tányérjaim feketék, van fekete bögrém, evőeszközöm, fűszertartóim, a kötényem meg úgy néz ki, mintha vérfoltos lenne. Biztosan sátánista vámpírőrült vagyok mi, aki kisbabákat áldoz fel a konyhapulton :D

ugyan már, hadd legyen már az ember saját konyhájában olyan cucc, ami az illetőnek tetszik. Könnyebb a házimunka is, az ember szívesebben kezd hozzá még az amúgy utált házimunkához is, ha a hozzá való eszközök szépek és tükrözik az ízlését.

2015. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
99%
28 éves vagyok, és gyűjtöm a Kinder tojásból a Hello Kitty-ket.
2015. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
78%
Hello Kitty-ket XDD Hát ezen sirok
2015. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
100%
És akkor?
2015. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
100%
ÖÖÖÖ bocsi..megkérdeznéd tőle,hogy hol vette a rózsaszínű konyhai cuccokat? Mert én csak hülye narancssárgát kapok mindenhol :S
2015. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!